Przejdź do treści

Organizacja zawodów w szkole sportowej

organizacja zawodów

Moja ciocia jest dyrektorką szkoły średniej od jakiś dziesięciu lat. Musi być chyba dobrym dyrektorem skoro jest po raz kolejny wybierana na tą funkcję. Ona bardo lubi tą pracę i widzę, że naprawdę bardo angażuję się w sprawy szkoły.

Organizacja zawodów jest bardzo ważna

organizacja zawodówJest to szkoła sportowa, która znajduje się w Trójmieście. Ciocia dba bardzo o to żeby jeśli chodzi o rozwój sportowy dzieci to wszystko było jak należy. W końcu jeśli ktoś się zdecydował na tego typu szkołę to oznacza, że ma jakieś predyspozycje do jakiejś dziedziny sportu. Ciocia mówi, że ze szkoły wyszło naprawdę wielu uczniów którzy są teraz zawodowymi sportowcami i to jest bardo dobre. Zresztą z roku na rok takich Absolwentów, którzy coś osiągają w sporcie jest coraz więcej. Dla cioci organizacja zawodów sportowych to bułka z masłem. Zawody organizuje bowiem naprawdę bardzo często. Dobra solidna organizacja  zawodów to połowa sukcesu jak mówi ciocia. Oczywiście równie ważna jest też kadra nauczycielska. Trenerzy, którzy pracują w tej szkole są naprawdę dobrzy. Potrafią nakierować człowieka na dobrą drogę. Często poświęcają swój prywatny czas na to by dzieci jeszcze bardziej rozwijały swoje talenty. Zawsze jest pomiar czasu na zawodach, który jest robiony przez tego samego nauczyciela. Taki pomiar czasu musi być precyzyjny i nie każdy może to robić. Oczywiście może wydawać się, że taki pomiar czasu to przecież nic prostszego a nic bardziej mylnego. Trzeba mieć odpowiedni refleks żeby zrobić to profesjonalnie i także by pomiar czasu nie budził żadnych wątpliwości.

Na terenie szkoły jest bardzo ładne boisko oraz bieżnia do biegania. Można tu naprawdę świetnie ćwiczyć. Ciocia potrafi wszystkim tym naprawdę świetnie zarządzać. W wakacje jest zawsze organizowana zielona szkoła, w której uczniowie mogą bezpłatnie brać udział.