Przejdź do treści

Piękna torebka z Włoch

Praca jest dla mnie bardzo ważna. Wykonując swoje zadania, nie patrzę na zegarek, ponieważ bardzo dobrze mi się pracuje. Dlatego też bardzo się ucieszyłam, kiedy zostałam doceniona i otrzymałam pokaźną premię. Postanowiłam przeznaczyć ją na coś, co wyjątkowo mnie ucieszy. Taką rzeczą ostatnimi czasy była włoska torebka, którą chciałam sobie kupić.

Zakup nowej włoskiej torebki

włoskie torebkiJestem typem osoby, który żyje bardzo oszczędnie. Nim wydam pieniądze, pomyślę kilkukrotnie, czy na pewno potrzebuję danej rzeczy. Tym razem postanowiłam jednak zrobić coś dla siebie. Jako że ostatnimi czasy wpadły mi w oko pewne włoskie torebki w jednym ze sklepów, stwierdziłam że sprawię sobie podobną. Pomysł ten postanowiłam wcielić w życie w kolejną sobotę. Wstałam prawą nogą i byłam w świetnym humorze. Myślami byłam już bowiem przy nagrodzie ode mnie dla mnie, jaką miała być nowa włoska torebka. Zjadłam przepyszne śniadanie i kiedy założyłam swoje ulubione ciuchy, wybrałam się do miasta. Swoje kroki od razu skierowałam do sklepu, w którym ostatnio widziałam włoskie torebki. Byłam coraz bardziej podekscytowana. Wybieranie odpowiedniego modelu zajęło mi prawie trzydzieści minut. Nie sądziłam, że potrafię być aż tak niezdecydowana! Cena tej torebki wymagała ode mnie jednak rozsądnego przemyślenia swojej decyzji. Na szczęście, po jakimś czasie wyszłam z tego pięknego sklepu z nowiusieńką, włoską torebką.

Jestem z siebie bardzo zadowolona. Spełniłam swoje marzenie, nagradzając się za swoją ciężką i rzetelną pracę. Torebka, którą kupiłam, niezwykle mi się podoba. Najchętniej nosiłabym ją codziennie ze sobą. Nie była jednak przesadnie tania, więc muszę ją szanować. Chcę, by posłużyła mi przez długie lata. Wierzę, że to możliwe, ponieważ właśnie tym charakteryzują się torebki z Włoch!