Przejdź do treści

Piękne ślubne kartki

Gdy chcemy komuś w ramach ślubu poza prezentem ofiarować pamiątkową kartkę warto zdecydować się na nieco bardziej oryginalne egzemplarze niż te kupowane w sklepach sieciowych. Możemy również samodzielnie spróbować stworzyć wyjątkową kartkę, która będzie niepowtarzalna. Jeśli jednak nie umiemy jest wiele firm pomagających w tym.

Najbardziej oryginalne kartki ślubne

kartki na ślub ręcznie robioneW tradycji polskiej oraz w wielu innych krajów dobrym wyborem jest dodanie kartki pamiątkowej z okazji ślubu albo innej uroczystości. Bardzo często to goście ofiarowują je młodej parze, ale zdarza się też, iż para młoda w ramach podziękowania za przybycie też chce dać kartki. Warto zwrócić uwagę na kartki na ślub ręcznie robione, gdyż są one niepowtarzalnym elementem prezentu bądź podziękowania. Możemy wykonać taką kartkę samodzielnie dobierając do tego odpowiednie materiały takie jak papier o wysokiej gramaturze oraz w wybranym przez nas kolorze albo wzorze. Do tego warto mieć dobrej jakości pisaki zdobne. Wiele osób poleca złote bądź srebrne litery, a przy tym w sklepach plastycznych łatwo je znajdziemy. Warto też wymyślić oryginalny tekst do środka oraz nie zapominajmy o swoim podpisie i dacie dnia ślubu. Gdy robimy kartki dla gości ślubnych warto mieć na uwadze ich ilość. Gdy jest to dla nas niezbyt możliwe do wykonania samodzielnie zawsze możemy poprosić firmę trudniącą się tym o odpowiadający nam projekt kartek ślubnych.

Najpiękniejszym prezentem dla pary młodej w przyszłości będą kartki ślubne, które otrzymali w ramach prezentu od swoich gości. To cudowny upominek, a w szczególności, gdy kartki są wykonane samodzielnie i mają oryginalne wnętrze. Niekiedy warto też podziękowania gościom wręczyć w postaci kartek wykonywanych własnoręcznie. To bardzo miły gest.