Przejdź do treści

Podłączanie płyty indukcyjnej na naszej nowej działce

elektryk

Zawsze moim wielkim marzeniem było posiadanie własnej działki. Nie chciałam uprawiać na niej wielu roślin. Po prostu chciałam mieć kawałek zielonego miejsca, na którym podczas weekendów będę mogła odpoczywać z rodziną.

Uczciwy elektryk i podłączania płyty indukcyjnej

elektryk

Chodziło mi przede wszystkim o to by było miejsce na to by rozłożyć córce basen w wakacje czy trampolinę, na której tak bardzo lubi się bawić. Kupiliśmy działkę po paru latach po ślubie na Mokotowie, uważam że jest to jedno z lepszych terenów pod ogródki działkowe. Oczywiście takie działki w Warszawie wcale nie należą do tanich dlatego my postanowiliśmy kupić działkę bez domku. Domek mąż zbuduje z czasem. I tak budowa domku trwała i w sumie wszystko wydawało się być w porządku. Jednak schody zaczęły się gdy trzeba było położyć instalację elektryczną. Od razu powiedziałam do męża, że przydałby się elektryk i to dobry. Ja nawet myślałam, że nie każdy elektryk dalby sobie radę z zaplanowaniem instalacji i jej założeniem. To przecież nie było takie proste. Zresztą elektryk przyda się nie tylko do tego. Trzeba przecież będzie zrobić także sprawne podłączenie płyty indukcyjnej w Warszawie, przecież już sprzedawca w sklepie mówił nam żeby kogoś do tego wziąć chociaż może się wydawać to proste. I tak przyjechał elektryk wezwany przez męża na naszą działkę. Jechał aż z Ursynowa dlatego trochę czasu musieliśmy na niego czekać. Ale jak się okazało było warto. Był to prawdziwy fachowiec. Nie dość, że zrobił instalacje idealnie i szybko i podłączył płytę indukcyjną to jeszcze naprawdę niewiele wziął za swoją usługę.

Ja spodziewałam się tego, że będzie to naprawdę duży koszt. A jednak pan był bardzo uczciwy. Na pewno będę polecała go znajomym gdy tylko będą mieli taką potrzebę. Teraz na działce do wykończenia domku pozostały już rzeczy łatwe do zrobienia.