Przejdź do treści

Pokazy pirotechniki na Sylwestra

 

Sylwester jest już dawno za nami, dlatego można ocenić, w jakim miejscu wykonano najlepszy pokaz złożony z elementów pirotechnicznych. Wiele światowych aglomeracji organizowało imprezy miejskie, na których wszelkie fajerwerki i podobne rzeczy kosztowały setki tysięcy dolarów. Oglądając transmisje z tych wydarzeń można było wysnuć wniosek o najlepszych pokazach pirotechnicznych na przełomie danego roku.

Najlepszy pokaz pirotechniczny

pokazy pirotechniczneBardzo dużo na swój pokaz z budżetu wydał Nowy York. Jeśli chodzi o tamtejsze pokazy pirotechniczne, były bardzo ciekawe oraz bogate. Ciekawa kolorystyka środków pirotechnicznych sprawiła, że naprawdę było na co patrzeć. Z drugiej strony Tokio oraz Sydney również w ciekawy sposób podeszło do tematu pokazu pirotechnicznego. Był on dodatkowo wzbogacony o pokazy laserowe, dzięki czemu przy niskim zużyciu środków pirotechnicznych stworzono bogaty, zachwycający układ. Jednak najwięcej osób zapytanych o ciekawy pokaz pirotechniczny odpowiedziało, że zdecydowanie wygrywa Kalifornia. W tym mieście faktycznie dopracowano wszystko, co było możliwe. Organizatorzy pokazu pracowali od marca, czyli mieli na to bardzo dużo czasu. Stworzono symulacje komputerowe, które okazały się zgodne z rzeczywistością. Projekt był bardzo starannie dopracowany pod względem bezpieczeństwa osób, które się mu przyglądają. Wykorzystano blisko siedemset kilogramów środków pirotechnicznych.

Pokazy w tych miastach okazały się najciekawsze. Nie ma co się dziwić, ponieważ przeznaczono na nie duże środki pieniężne. Wszystkim zajmowali się profesjonalni pirotechnicy, którzy pracują na całym świecie. Przygotowanie projektu zajęło im kilka miesięcy. Widać, jak dużo trzeba poświęcić, aby fachowo przygotować tego typu pokaz. Jest to cała magia Sylwestra.