Przejdź do treści

Polecane suplementy z alg morskich

Od kilkunastu miesięcy stosowałam dietę wegetariańską. Spożywałam produkty wegetariańskie głównie ze względu na swoje przekonania, lecz dzięki niej chciałam się również pozbyć nadprogramowych kilogramów i poczuć się lepiej w swoim ciele.

Zakup suplementów z alg morskich

suplement z algiPo kilku miesiącach nowej diety zauważyłam znaczną redukcję masy ciała. Przy okazji wizyty u mojej dietetyczki zrobiłam wszystkie kontrolne badania. Okazało się, że mam niedobór kilku witamin oraz minerałów, organizm posiada śladowe ilości metali ciężkich. Dietetyczka poleciła mi zakup pigułek, które miały mi pomóc w lepszej przyswajalności witamin i minerałów. Zalogowałam się w sklepie z naturalnymi produktami i kupiłam dobry suplement z algi morskiej. Po opisie producenta wiedziałam, że jest idealny specyfik dla mnie. Dzięki regularnemu stosowaniu zarówno pigułek, jak i sproszkowanych suplementów morszczynu oraz alg brunatnych pozbyłam się z organizmu metali ciężkich, a moje dzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały zostało w pełni zaspokojone. Moje nowe suplementy zawierały cenne aminokwasy, ważne dla organizmu kwasy tłuszczowe, a także dużo żelaza oraz białka, tak potrzebnego w diecie wegetariańskiej. Ponadto, dostarczałam mojemu organizmowi niezbędnych do życia witamin, kwas foliowy i biotynę, a także wiele cennych mikro i makroelementów. Moje ciało zostało oczyszczone z toksyn, a ja każdego dnia otrzymywałam pełny skład witaminowy, który był świetnym uzupełnieniem mojej diety.

Po zrobieniu kontrolnych badań, okazało się, że brakuje mi cennych substancji odżywczych. Na szczęście, zakupiłam odpowiedni i naturalny specyfik, który dostarczał mi wszystkich cennych składników, a dzięki temu moje samopoczucie uległo znacznej poprawie i poczułam się o wiele lepiej.