Przejdź do treści

Polecany susz konopny

Wiele produktów konopnych, jak na przykład oleje i pasty konopne, jest drogich i za niektóre trzeba zapłacić nawet ponad tysiąc złotych. To bardzo dużo i niewielu stać na tak drogą terapię, toteż wielu pacjentów decyduje się na stosowanie o wiele tańszych produktów.

Jak stosować legalną marihuanę?

susz konopnyTetrahydrokannabinol (THC) jest substancją psychoaktywną, przez którą marihuana, od dziesiątek lat znajdowała się na cenzurowanym, bowiem jej poziom w nielegalnych konopiach może sięgać nawet ponad trzydziestu złotych. Jednak naukowcy dobrze wiedzieli, że oprócz THC, konopie mają także wiele innych substancji aktywnych, które, w przeciwieństwie do tetrahydrokannabinolu, mają na nasz organizm wyłącznie pozytywne oddziaływanie. Na skutek argumentów marihuanę uszlachetniono genetycznie, dzięki czemu, w składzie rośliny, nie ma więcej niż 0,02% THC, co jest ilością śladową i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia ani, tym bardziej życia. Susz konopny CBD jest bardzo wydajny w stosowaniu, albowiem dzienne zapotrzebowanie zaspokaja ilość od 0,2 do 0,4 grama. Natomiast jeśli chodzi o ceny, to gram najtańszych odmian kosztuje około 30 złotych, natomiast gatunki najbogatsze w kannabidiol, to wydatek nawet dwa razy większy. Jednakże cenę można dodatkowo obniżyć, jeśli zdecydujemy się na zakup marihuany w pakietach. Mogą one liczyć od pięciu do nawet trzydziestu gramów – w zależności od oferty danego sklepu. Taka opcja zakupu pozwala na zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu złotych na jednym zakupie.

Trzeba wiedzieć, że legalna marihuana jest stosowana nie tylko przez osoby młode, ale także te w wieku zaawansowanym. Nie oznacza to jednak, że każdy z przyjmujących musi palić ją z jointa lub fifki, bowiem dużo bardziej efektywnym sposobem jest waporyzacja.