Przejdź do treści

Poszukuję lamp włoskich

Ostatnio bardzo spodobało mi się ekskluzywne oświetlenie włoskie. Wypatrzyłam je w jakimś starym katalogu wnętrz, który leżał na stoliku w poczekalni u lekarza. Musze wam powiedzieć, że te ekskluzywne lampy włoskie naprawdę mnie oczarowały.

Gdzie znajdę dobre lampy włoskie?

lampy włoskieNiestety nigdzie nie mogę znaleźć właśnie tych modeli, które mnie interesują. Zawsze byłam słaba w dokonywaniu zakupów w Internecie i pomagały mi moje dzieciaki, ale teraz akurat są na wakacjach, więc niestety zmuszona zostałam poradzić sobie sama, a efekt jest, jaki jest, czyli nic nie mogę znaleźć. Bardzo miło byłoby, gdybyście zechcieli odrobinę mi pomóc. Mam na oku dwa modele specjalne lamp. Pierwszy z nich to Ideal Lux lampy, tego modelu chciałabym zamówić aż trzy sztuki, to każdego z pokojów dziennych. Drugi model, to natomiast Artemide lampy, tutaj chciałabym dwie sztuki, wymarzyłam sobie, że zawisną one nad stołem w mojej jadalni. Widzicie?! Ja już mam wszystko ładnie obmyślane, tylko proszę pomóżcie mi znaleźć te lampy włoskie, bo ja jestem taka, że jak już się na coś uprę, to za nic na świecie nie chcę odpuścić, jeśli mi nie wierzycie, to zapytajcie mojego męża! Żartuje…, oczywiście, jeśli państwo również nie wiecie, gdzie można znaleźć interesujące mnie ekskluzywne oświetlenie włoskie, trudno.

Może kiedyś wpadnie mi przy okazji w ręce. Ciekawe, bo to najczęściej właśnie tak jest, że jak czegoś nie chcemy, to ciągle na to wpadamy, a jak już się zdecydujemy na zakup, to nagle nigdzie tego nie ma.