Przejdź do treści

Potrzebny elektryk w firmie przemysłowej

Dzisiaj z samego rana dzwonił do mnie Marcin, mój pracownik z informacją, że w przedsiębiorstwie są problemy i nie mogą pracować. Od razu pojechałem na miejsce, żeby sprowadzić co się dokładnie stało.

Pracuje jako elektryk

ElektrykNa miejscu okazało się, że instalacje elektryczne szwankują i w całej firmie nie ma prądu. Mój znajomy, który mieszka w centrum Ostrowa Wielkopolskiego pracuje jako elektryk z Ostrowa Wielkopolskiego i postanowiłem się z nim skontaktować. Jego firma świadczy usługi elektryczne na terenie całego Ostrowa Wielkopolskiego, więc na pewno przyjedzie mi pomóc rozwiązać problem. Jego specjalizacją jest automatyka przemysłowa i już wielokrotnie korzystałem z jego usług. Zadzwoniłem więc od razu do Romana, żeby się z nim umówić. Powiedziałem, że praca u mnie stoi w miejscu i potrzebna jest mi pilna pomoc. Z Romana jest doskonały elektryk dlatego też zależało mi, aby to on do mojego przedsiębiorstwa przyjechał. Kiedy Roman przyjechał do mnie to przywiózł cały niezbędny sprzęt. Pojawił się szybko, ponieważ już po niespełna godzinie. Takie usługi elektryczne to ja rozumiem. Wszystko na czas. Okazało się, że instalacje elektryczne są w dobre i musieliśmy szukać innej przyczyny. Wiemy, że dostawca na bieżąco dostarcza nam prąd, więc na pewno coś nie tak było u mnie w firmie. Mój znajomy elektryk powiedział, że automatyka przemysłowa jest w porządku, więc nie miałem pojęcia co może się dziać. Jako elektryk sprawdził również korki. No i oczywiście cała zagadka się rozwiązała!

Okazało się, że problem jest z korkami a nawet nikt nie pomyślał, żeby je sprawdzić. Mój znajomy elektryk miał niezły ubaw przy tym i powiedział, że przynajmniej przy okazji automatyka przemysłowa została sprawdzona i mogę być spokojny. Wszystko jest w doskonałym stanie i nie muszę się obawiać.