Przejdź do treści

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nowy biznes

pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik

Na naszym osiedlu powstał kompleks handlowy, w którym jest mnóstwo ciekawych firm. Jedna z nich dość mocno mnie zainteresowała. Okazuje się, że oferują pożyczki pozabankowe dla zadłużonych.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości mocno mnie zaciekawiła

pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bikZdecydowałam, że wejdę do tego punktu i zapytam o szczegóły takiej współpracy. Najbardziej zainteresowała mnie dobra pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik, ponieważ była bardzo korzystnie oprocentowana. W tej firmie zatrudnieni byli bardzo młodzi pracownicy, którzy mimo wieku posiadali ogromną wiedzę i doświadczenie. Jeden z obsługujących zaoferował mi kredyty pozabankowe dla zadłużonych, które z okazji otwarcia nowej filii w naszym mieście miały promocyjne oprocentowanie. Powiedziałam, że bardziej interesują mnie pożyczki dla firm, ponieważ w przyszłości chciałabym otworzyć własną działalność i w sumie przyszłam się zapoznać jak to wygląda. Przedstawiciel powiedział, że taka pożyczka dla firm be bik może zostać mi przydzielona dopiero w momencie jak już będę właścicielką firmy. Wyjaśnił mi jeszcze na jakich zasadach są przydzielane pożyczki dla firm oraz jakie dokumenty należy wypełnić oraz przedstawić. Bardzo spodobał mi się ten punkt kredytowy, ponieważ jest profesjonalna obsługa, która składa się z bardzo młodych i sympatycznych ludzi. Mają odpowiednie podejście do każdego klienta i potrafią dopasować produkt do indywidualnych potrzeb. Jeden klient w tym czasie pytał o kredyty pozabankowe dla zadłużonych i pracownik firmy przedstawił mu kilka opcji. Zasugerował, że pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik jest korzystna, ponieważ ma najniższe oprocentowanie i jest rozłożona na długi czasu.

Wychodząc już z tej firmy zauważyłam, że klient bardzo był zainteresowany tym rozwiązaniem. Jestem przekonana, że się na nie na pewno zdecyduje.