Przejdź do treści

Praca w sprzedaży mebli miejskich

Moja ciocia poszukuje kogoś do pracy. Jej firma potrzebuje studenta do pracy dorywczej na okres wakacji. Ja jestem studentką i studiuję rachunkowość. Nie mam jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego ale przydałaby mi się paca żeby dorobić sobie na swoje wydatki.

Będę od teraz sprzedawać meble miejskie!

meble miejskieCiocia od razu o mnie pomyślała. Powiedziała mi, że miałabym się zajmować obsługą telefoniczną klientów a także osobami, które pojawiły się w biurze. Firma oferuje swoim klientom najlepsze i trwałe meble miejskie, które są dostępne na rynku. Ja będę siedziała w recepcji i będę musiała odpowiadać na pytania klientów. Zgodziłam się na warunki finansowe i jutro mam pojawić się w biurze. Do pracy wdroży mnie Monika, która jest w moim wieku, od razu się polubiłyśmy. Ławki miejskie, które są dostępne w naszych katalogach posiadają niskie ceny ta samo jak ławki parkowe. Monika poprosiła żebym sobie przejrzała katalogi. Muszę się orientować w produktach, które firma sprzedaje i wiedzieć gdzie się znajdują w katalogach. Stojaki na rowery firma wprowadziła do swojej oferty nie dawno. Stojaki rowerowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Firma oferuje je w różnych wzorach i kolorach. Najmodniejsze są te niestandardowe, które nie są spotykane na mieście. Architektura miejska coraz bardziej się rozwija. Wiele firm, korzysta z usług firmy w której zostałam zatrudniona. Meble do galerii handlowych nie są przez nasz wykonywane. Monika wspominała, ze galerie zgłaszają się do nas po stojaki na rowery a także kosze na śmieci czy chociażby ławki i donice.

Firma znajdują się blisko mojego zamieszkania więc nie będę musiała wydawać na dojazdy. Wzięłam do domu katalog, który zamierzam sobie przejrzeć. Ławki parkowe są łatwe jeżeli chodzi o wszystkie szczegóły i cena jest na tyle przystępna, że na pewno wiele firm chętnie je kupi.