Przejdź do treści

Preparat do pielęgnacji karoserii

Czasami zwykła pielęgnacja auta nie wystarczy. Są na nim takie zabrudzenia, które ciężko normalnie usunąć. Oczywiście wiedzą o tym bardziej zaawansowane osoby w auto detailingu, które zwracają uwagę na tego rodzaju rzeczy. Często dla zwykłego kierowcy są one nie do zauważenia i się nimi nie przejmuje. Jednak jeżeli mamy bardzo wymagające auto i chcemy w profesjonalny sposób zadbać o lakier to potrzebujemy czegoś więcej.

Uniwersalny środek do czyszczenia aut

adbl aio do samochoduTutaj zwykła bezdotykowa myjnia nie sprawdzi się idealnie i trzeba kupić takie kosmetyki, które zapewnią efekt na dłużej. Proponowanym środkiem może być adbl aio do samochodu. Jest to specjalny preparat do usuwania takich zabrudzeń jak pozostałości starego wosku, sealanty czy oksydację. To wszystko stanowi przeszkody w utrzymaniu idealnego stanu jeżeli chodzi o lakier. Dlatego profesjonalne salony, które zajmują się pielęgnacją muszą go stosować. Adbi Aio może też zakrywać mikrorysy. Dlatego sami możemy zauważyć, że jest uniwersalny i ma szerokie zastosowanie. Na rynku znajdziemy takie preparaty, które dodatkowo odżywiają nasz lakier i chronią go przed promieniami UC czy szkodliwymi związkami chemicznymi. Warto kupić tak dobrze rozbudowany środek, który jednocześnie zapewni sporo zalet. Jego cena jest stosunkowo niska i nie wydamy tutaj całego majątku.

Za jeden litr zapłacimy około osiemdziesiąt złotych. Przy czym jest on bardzo wydajny i starczy nam na dłuższy czas. Sama aplikacja jest banalnie prosta i poradzą sobie z nią nawet amatorzy. Wystarczy nie wielką ilość nanieść na element za pomocą zwykłej gąbeczki polerskiej. Po tym zabiegu polerujemy wszystko mikrofibrą i możemy cieszyć się ciekawym efektem. Sami widzimy jak wiele zastosować ma tego rodzaju preparat i jest uniwersalny.