Przejdź do treści

Prezent dla przyjaciela i chłopaka

prezent dla przyjaciela

Niedługo zbliżała się rocznica mojego poznania się z chłopakiem. Co roku starałam się by był to dzień niezwykle uroczysty. W sumie jest to ważne żeby pamiętać o takich datach. W tamtym roku na przykład byliśmy w restauracji i dostałam od niego piękne perfumy.

Jaki jest odpowiedni prezent dla przyjaciela?

prezent dla przyjacielaW sumie od tamtego czasu nie używam innych bo akurat ten zapach bardzo przypadł mi do gustu. W tym roku już od dłuższego czasu odkładałam pieniądze na prezent na rocznicę dla chłopaka, chciałam kupić mu coś wyjątkowego. W sumie odłożyłam już dosyć sporą sumę. Miałam nadzieje, że on też w tym roku się postara i kupi oryginalny prezent dla dziewczyny, który wręczy w jakiejś romantycznej niezwykle scenerii. Jednak niestety przypomniało mi się, że niedługo mama będzie miała imieniny. Także musiałam kupić prezent dla mamy z tej okazji. A przecież nie mogłam kupić jej byle czego. Przecież mama zawsze o mnie pamiętała. Gdy spojrzałam w kalendarz zobaczyłam, że także niedługo jest dzień ojca. Także prezent na dzień ojca także musiał być. Przypomniało mi się także, że mój przyjaciel kończy niedługo trzydzieści lat. Także odpowiedni prezent dla przyjaciela musiał być wyjątkowy. W sumie na wszystkie te prezenty brałam pieniądze z puli przeznaczonej na prezent dla chłopaka. Pieniędzy było coraz mniej i także moje możliwości co do wyjątkowego prezentu były coraz mniejsze. Stwierdziłam, że wymyślę coś by nie było drogie, ale żeby było to coś wyjątkowego. Zamówiłam dla niego piżamy z naszym bardzo ładnym zdjęciem i stwierdziłam, że sama przygotuję dla niego kolację w domu.

Chłopak był zaskoczony i bardzo szczęśliwy. W sumie nie spodziewał się, że tak dobrze gotuje. W sumie klika dni przed planowaną kolacją nie robiłam nic innego jak tylko sprawdzałam różne przepisy i zastanawiałam się czy podołam takie danie przygotować.