Przejdź do treści

Producent destylarek do wody

destylarka do wody

Nazywam się Wojciech i jestem właścicielem firmy produkcyjnej, którą prowadzę już od wielu lat. Zaopatruje się u mnie wielu klientów z całego kraju. Ostatnio również podjąłem kontakt z firmami zagranicznymi. Produkuję autoklawy, które występują w każdej możliwej pojemności. Każdy autoklaw produkowany jest na zlecenie od klienta.

Zamówienie na destylarki do wody

destylarka do wodyKiedy klient przekaże nam konkretne parametry i dane to wtedy taki autoklaw jest produkowany. Moja firma produkcyjna jest ceniona, ponieważ zawsze wywiązujemy się ze wszystkich zleceń. Zatrudniam wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonają każde zlecenie. Ostatnio jednego z zagranicznych klientów, z którym podjąłem współpracę zainteresowała nasza wydajna destylarka do wody i złożył zlecenie na wykonanie pięćdziesięciu sztuk. Było to duże zamówienie, w szczególności, że czas na realizację był bardzo ograniczony. W ciągu miesiąca mieliśmy wykonać to zlecenie. Wiedziałem, że o tego zależy nasza współpraca, dlatego zaangażowałem do pracy wszystkich swoich pracowników. Każda destylarka, która była w tym czasie produkowana, miała trafić do tego zagranicznego klienta. Małgosia, która przyjmuje w mojej firmie zamówienia dostała zadanie, aby skontaktować się z pozostałymi klientami i przełożyć terminy. Na ten czas autoklawy nie były produkowane. Jeżeli wywiążemy się z tego zlecenia, to na pewno zatrudnię więcej ludzi. Sądzę, że ten zagraniczny klient będzie składał duże zamówienie.

Pewnie każda destylarka będzie zamawiana w nie mniejszej ilości jak właśnie te pięćdziesiąt sztuk. Jeżeli uda nam się podjąć na stałe współpracę to obroty w firmie bardzo wzrosną. Zatrudnię wtedy dodatkowo kilka osób, by nie mieć żadnych opóźnień w zleceniach. Liczę, że moi pracownicy zdążą na czas. Wiedzą jak ważne jest to zlecenie