Przejdź do treści

Producent lad chłodniczych i jego oferta

lady chłodnicze

Nazywam się Kazimierz Czaszomordka i jestem producentem. Moje przedsiębiorstwo znajduje się w Bydgoszczy, gdzie również mieszkam. Produkuję regały do sklepu, które są regulowane oraz różnego rodzaju meble metalowe, które mają bardzo bogate zastosowanie.

Lady chłodnicze to niezbędne wyposażenie sklepu

lady chłodniczeWszystkie regały, które posiadam w ofercie mają regulowane wysokości półek, dzięki czemu można je zastosować na różnych powierzchniach. Produkuję regały magazynowe, które są w stanie udźwignąć dość spore ciężary. W ofercie posiadam również tanie lady chłodnicze z Bydgoszczy oraz zamrażalki. Na początku prowadzenia działalności produkowałem jedynie regały do sklepu oraz podstawowe regały magazynowe, ale nie osiągałem zamierzonych efektów finansowych. Zbadałem rynek Bydgoski i poznałem potrzeby klientów. Od tamtego czasu produkuję dodatkowo meble metalowe na zamówienie ale też posiadamy gotowe zestawy. Nasze lady chłodnicze są bardzo dobre i wytrzymałe a regały od zawsze sprawdzają się perfekcyjnie. Zatrudniam wielu pracowników, którzy od samego początku pracują w moim przedsiębiorstwie. Sowicie ich nagradzam za dobrze wykonaną pracę i często otrzymują ode mnie premie uznaniowe. Jeżeli chodzi o klientów, to zawsze utrzymuję z nimi bardzo dobre relacje i dbam i dobro dla każdej ze stron. Nasze bydgoskie firmy bardzo chętnie ze mną współpracują, ponieważ darzą mnie ogromnym zaufaniem i wiedzą, że moje regały są doskonale wykonane. Niedawno dostałem spore zamówienie na regały magazynowe od jednego z Bydgoskich przedsiębiorców. Zamówił te regały w ilości dwustu pięćdziesięciu sztuk.

To było bardzo duże zlecenie, ale wiedziałem, że na pewno moi pracownicy sobie z nim poradzą. Jestem dobrym kontrahentem i będę zawsze dbał o to, żeby klienci do mnie wracali. Wiem, że tak będzie bo bardzo się staram.