Przejdź do treści

Produkcja fotobudek na wesele

fotobudka na wesele

Nazywam się Mikołaj, mam pięćdziesiąt sześć lat i prowadzę własną działalność. Moja firma mieści się w Katowicach. Produkuję fotobudki dla klientów, którzy składają mnóstwo zamówień. Każda fotobudka, którą produkuję posiada gwarancję i atesty.

Dobrym pomysłem jest fotobudka na wesele

fotobudka na weseleW ogóle ostatnio zgłosił się do mnie jakiś facet, który organizuje wesela i powiedział, że interesuje go fotobudka na wesele, ponieważ chce proponować swoim klientom takie rozwiązanie, które jest bardzo modne. Ja mu powiedziałem, że moja fotobudka jest wykonywana w taki sposób, że nadaje się na różne okoliczności. Fotobudka na wesele to świetny pomysł. Moja córka taką miała i była bardzo zadowolona. Moja firma produkcyjna używa materiałów najwyższej jakości i każda fotobudka ma swój program, dzięki czemu klient otrzymuje gotowy produkt. W firmie mam kilkunastu pracowników. Jeżeli fotobudka już zostanie wykonana to jedna z grup testuje urządzenie, zanim zostanie wysłane do klienta. To jest bardzo często praktyka, która umożliwia uniknięcie różnego rodzaju reklamacji. Fotobudka w obsłudze jest bardzo prosta, ale różni ludzie z niej korzystają, więc trzeba mieć pewność, że fotobudka, która trafiła do klienta jest w stu procentach sprawna. Moja firma dzięki temu, że dbam o jakość wszystkich urządzeń jest bardzo ceniona przez wszystkich klientów. Moje zamówienia trafiają na cały rynek katowicki a nawet ostatnimi czasy odzywają się klienci z Krakowa, co mnie bardzo cieszy, bo firma jest bardzo znana już na większym obszarze.

Już wcześniej planowałem wejść na inne rynki w województwie, ale widzę, że otworem stoją wszystkie miasta i nie zamierzam się ograniczać tylko działać wszędzie gdzie to jest możliwe. Moja żona mnie wspiera i akceptuje wszystkie moje decyzje. Teraz również tak będzie.