Przejdź do treści

Profesjonalne zabiegi u kosmetyczki

Moja koleżanka jest bardzo zadbaną osobą. Ona od kiedy tylko pamiętam chodzi do kosmetyczki raz w miesiącu po to żeby zrobić sobie paznokcie a także przedłużyć rzęsy. Uważam, że wygląda zawsze bardzo ładnie.

Przedłużanie rzęs u kosmetyczki

kosmetyczkaZ okazji swoich urodzin dostałam od niej zaproszenie właśnie do kosmetyczki. Miałam także możliwość zrobienia sobie w sposób profesjonalnie rzęs lub paznokci. Wybór co do tego co będę chciała wykonać należał do mnie. Ta kosmetyczka, do której zapisała mnie koleżanka ma swój salon niedaleko mojej pracy dlatego też udałam się od razu po niej. Byłam bardzo podekscytowana tą wizytą. Jednak do końca nie mogłam się zdecydować na to co sobie zrobić. W końcu po drodze do salonu stwierdziłam, że w związku z tym, że robi się teraz ciepło będzie mi na pewno wygodniej gdy nie będę musiała przez jakiś czas malować rzęs. Opcja ta podobała mi się naprawdę bardzo. W gabinecie pani okazała się być bardzo sympatyczną osobą. Powiedziała mi, że u mnie przedłużone rzęsy powinny wyglądać bardzo dobrze bo mam wyraziste i otwarte oko. Ucieszyłam się z tego powodu. Cały zabieg był dla mnie przyjemny. Leżałam sobie bardzo wygodnie i słuchałam relaksującej muzyki. Obawiałam się tylko tego czy czasem nie zasnę. Pani kosmetyczka powiedziała mi żebym się tym absolutnie nie przejmowała bo jej już niejednokrotnie się coś takiego przytrafiło. Po zabiegu kosmetyczka pokazała mi lusterko. Nie mogłam uwierzyć, że to jestem ja. W sumie maiłam tylko przedłużone rzęsy a jednak wyglądałam zupełnie inaczej.

Bardzo mi się ten efekt spodobał. Doszłam też wtedy do wniosku, że będę też regularnie przychodziła tu na uzupełnianie rzęs tak jak koleżanka. Jednak coś takiego sprawia, że twarz wygląda dużo lepiej a do tego jest to po prostu bardzo wygodne.