Przejdź do treści

Program telewizyjny – nowoczesne schody granitowe

schody granitowe

Ostatnio w telewizji oglądałam program. Jest to zupełnie nowa formuła. W sumie nigdy wcześniej czegoś takiego nie oglądałam. zresztą zdecydowałam się obejrzeć ten właśnie program ze względu na prezenterkę, która go prowadziła. Po prostu bardzo lubię programy prowadzone właśnie przez nią. Uważam, że jest po prostu bardzo dobra w tym co robi i ma duże poczucie humoru.

Schody granitowe są rewelacyjne!

schody granitoweW programie tym pokazywali nowoczesne domu jakie powstają na terenie całego kraju. Właśnie w ostatnim odcinku był pokazany dom, który znajdował się gdzieś w województwie mazowieckim w sumie nie dosłyszałam gdzie dokładnie. Mieszkam w Warszawie i zastanawiałam się czy jest to gdzieś daleko od Warszawy. Dom był rzeczywiście bardzo piękny. W sumie z zewnątrz miał wyjątkowe ładne schody granitowe mazowieckie, które wyglądały jakby były z luster. Nie miałam pojęcia, że schody z kamienia mogą właśnie tak wyglądać. Była to po prostu jakaś bardzo specyficzna obróbka kamienia. Bardzo skomplikowana zresztą. Duże wrażenie robiła wielka kuchnia. Szafki były w stylu rustykalnym i były surowe blaty granitowe w kuchni jak i na wyspie. Te blaty granitowe prezentowały się naprawdę pięknie. W sumie były to po prostu blaty z kamienia, który praktycznie nie został poddany żadnej obróbce. Trzeba przyznać, że całość wyglądała niezwykle surowo, ale równocześnie i pięknie. Zresztą w całym domu było wiele takich właśnie surowych akcentów. Jeśli na przykład było gdzieś zastosowane drewno to wyglądało jak takie typowe wysuszone słońcem i piskiem drewno, które leży gdzieś na plaży. Za to niektóre ściany były bardzo błyszczące i kolorowe.

W sumie jest to zaskoczeniem oglądając takie wnętrza, że nagle oglądamy kolorowe ściany, które na pierwszy rzut oka tam nie pasują. Jednak jest to jak najbardziej celowy zabieg.