Przejdź do treści

Prowadzę firmę i wykonuję izolację pionową

izolacja pionowa

Moja firma bierze udział w konkursie na najlepszego wykonawcę w danym roku. Moja firma wykonała w tym roku kilkanaście zleceń. Budowaliśmy trzy osiedla domków szeregowych a także pięć osiedli bloków mieszkaniowych.

Izolacja pionowa na najwyższym poziomie

izolacja pionowaMuszę powiedzieć, że dawno nie mieliśmy tyle pracy. Musiałem zatrudniać dodatkowe osoby. Bez nich nie mielibyśmy szansy na zakończenie tych prac w tym roku. Do tego konkursu zgłosiła moją firmę żona, która zawsze mnie wspiera i mi kibicuje. Powiedziała, że należy nam się chociażby wyróżnienie za tą pracę, którą w każde zlecenie wkładamy. Jestem jej wdzięczny za zgłoszenie jak się okazało moja firma zajęła trzecie miejsce i znaleźliśmy się na podium. Udało nam się wygrać ze względu na izolację budynków, która została doceniona przez specjalistów. Izolacja pionowa zawsze była przez nas wykonywana na najwyższym poziomie. Izolacja przeciwwodna jest wykonywana przez najlepszych specjalistów, których zatrudniam. Izolacja przeciwwilgociowa jest w naszej firmie standardem. Zawsze ją wykonujemy gdy budujemy jakiś budynek. Nie ma dla nas znaczenia czy to jest inwestycja dla firmy, sklepu czy klienta indywidualnego. Hydroizolacja fundamentów gwarantuje, ze w pomieszczeniu nie pojawi się wilgoć i grzyb. Izolacja piwnicy jest wykonywana w ten sam sposób co cały budynek. Hydroizolacja piwnicy także gwarantuje bak pleśni i grzybów. Moja firma nigdy nie miała żadnych skarg na zakończoną pracę. Osuszanie murów nigdy nie było konieczne na naszych budowach. Klienci są zadowoleni z cen, które u nas obowiązują. Chwalą także moich pracowników za profesjonalizm i wiedzę.

Cieszę się, że nasze poświęcenie i ciężka praca została także doceniona przez specjalistów, którzy znają się na tej branży. Muszę podziękować żonie za zgłoszenie.

Więcej na stronie www.aktywbud.pl