Przejdź do treści

Prywatna szkoła buduje stołówkę

stolarz

Jestem dyrektorką szkoły prywatnej w Warszawie. Początkowo nasza szkoła była dość mała i przyjmowała niewielu uczniów. Oferta była skierowana do tych najbardziej zdolnych.

Potrzebowałam stolarza do prac w stołówce

stolarzOd zeszłego roku jednak przyjmujemy dużo uczniów dlatego konieczna była przebudowa szkoły. Musimy mieć stołówkę dla dzieci, by mogły jadać tam posiłki. Na prośbę rodziców będą również wydawane obiady dla dzieci. U nas w Warszawie jest pracownia rzeźbiarska, w której pracuje mąż jednej z naszych nauczycielek. Podobno jest bardzo dobry i za niewielkie pieniądze wykona dla nas meble. Nie chcę kupować gotowych rozwiązań. Moja szkoła jest wyjątkowa, dlatego stołówka również taka musi być. Zapytałam więc Ewę ile jej mąż wziąłby za usługi stolarskie w naszej szkole. Do wykonania mają być blaty kuchenne drewniane, ławki, krzesła oraz stoły drewniane na zamówienie. Taki zestaw pozwoli nam, aby dzieci jadały posiłki bardzo komfortowo. Kiedy ten stolarz przyszedł do mojego gabinetu od razu wiedziałam, że się dogadamy. Pracownia rzeźbiarska, która go zatrudnia jest z niego zadowolona, więc zapewne i moje oczekiwania zaspokoi. Powiedziałam, że interesują nas blaty kuchenne drewniane oraz krzesła, ławki i stoły drewniane na zamówienie. Zapytałam ile czasu zajmie mu wykonane tych mebli oraz ile za swoje usługi stolarskie sobie życzy. Z uwagi na fakt, że jego żona uczy w mojej szkole to postanowił nam policzyć za materiały. Za robociznę weźmie niewiele. Byłam zaskoczona, zwłaszcza, że wiedziałam, że to dobry warszawski stolarz. Uznał jednak, że robi dla dzieci, dlatego nie chce brać za swoje usługi stolarskie jak od innych klientów.

To było miłe i bardzo się ucieszyłam. Dzieci po wakacjach będą miały piękną stołówkę a rodzice na pewno będą zadowoleni z tej rozbudowy.

Więcej informacji o meblach i blatach z drewna na stronie: http://www.konar.waw.pl