Przejdź do treści

Przeprowadzki nadszedł czas

Stało się. W końcu moje nowe, pięknie urządzone, własne mieszkanie w Warszawie było gotowe do zamieszkania. Ok, zostały jeszcze ostatnie poprawki oraz trochę mebli i mnóstwo moich rzeczy do przewiezienia od mieszkania. Niestety w ferworze remontu i przygotowań do zamieszkania w nowym domu całkowicie zapomniałam o konieczności przeprowadzki moim wszystkich przedmiotów.

Jak znaleźć firmę przewożącą rzeczy w Warszawie

tania firma przeprowadzkowa WarszawaMieszkam aktualnie w Krakowie, dlatego też sprawa nie wyglądała najłatwiej na pierwszy rzut oka. Wszak odległość od Krakowa to Warszawy wynosi bagatela około dwieście osiemdziesiąt – trzysta dziesięć kilometrów w zależności od obranej przez nas trasy. Miałam bardzo dużo rzeczy do przewiezienie, w tym trochę mebli, także dużych gabarytowo jak na przykład spora trzydrzwiowa szafa do sypialni. Miałam również cenne przedmioty jak zabytkowy również sporych rozmiarów sekretarzyk, kilka delikatnych przedmiotów, między innymi pamiątkowe bogato, zdobione lustro łazienkowe, które dostałam jeszcze w czasach studenckich od mojej babci na urodziny. Niewiele myśląc wpisałam w wyszukiwarkę internetową – tania firma przeprowadzkowa Warszawa, w ten prosty sposób udało mi się znaleźć bardzo dużo firm zajmujących się przeprowadzkami na terenie Warszawy. Została ostatnia sprawa, żeby całkowicie się przekonać potrzebowałam rzetelnych opinii na temat wyszukanych przeze mnie firm zajmujących się przewożę rzeczy. Posiadałam wszak wiele cennych rzeczy i mebli do przewiezienia. Wyszukałam więc opinii o firmach oferujących usługi przeprowadzki i znalazłam tą ocenianą najbardziej pozytywnie.

Firma z której usług skorzystałam okazała się super rzetelna i z bardzo profesjonalnym podejściem. Szybko załatwiliśmy wszystkie formalności i już następnego dnia pakowałam swoje przedmioty do przewozu. Oczywiście cały transport doszedł pod wskazany adres w nienaruszonym stanie.