Przejdź do treści

Przygotowywałam zamówienie w pracy na foteliki rowerowe

Foteliki rowerowe bobike

Dzisiaj mam ciężki dzień. Generalnie mam urodziny a w pracy miałam tyle obowiązków, że już nic mi się nie chce. Poza tym jest mi trochę smutno bo moim znajomi zapomnieli o moich urodzinach. W pracy musiałam przygotować zamówienie na nowy towar.

Foteliki rowerowe dobrej jakości

Foteliki rowerowe bobikeW magazynie mamy już mało zapasów i dzwoniłam do dostawców z zamówieniami. Nosidła turystyczne z daszkiem zamawiam od lokalnego producenta i z nim musiałam wynegocjować lepsza dla nas cenę. Nosidła turystyczne są wysokiej jakości. Klienci są z nich zadowoleni. Jednak ostatnio producent podwyższył nam cenę i musiałam ją trochę zbić. Nosidło dla dzieci turystyczne było doceniane przez klientów dlatego nie chciałam zmieniać dostawcy. Na szczęście negocjacje okazały się pozytywne i producent postanowił obniżyć dla naszej firmy cenę. Poszukiwałam także plecaków i śpiworów. Plecaki turystyczne dla dzieci są oszukiwane przez rodziców. Dziewczynki i chłopacy chętnie wybierają plecaki kolorowe ze swoimi ulubionymi bohaterami. Śpiwory turystyczne dla dzieci nie cieszą się aż takim zainteresowaniem w sezonie letnim. Mamy jeszcze sporo ich na stanie ale postanowiłam rozejrzeć się jakie ceny producenci mogą mi zaproponować. Dostałam także propozycję zakupu fotelików. Trwałe foteliki rowerowe bobike są bardzo dobrej jakości. Do tej pory nie mieliśmy ich w sprzedaży. Czasem pojawiali się klienci, którzy o nie pytali. Postanowiłam spróbować i zamówić je do naszego sklepu. Jak wyszłam z pracy marzyłam tylko o tym żeby się położyć. Okazało się, że nie będę miała takiej możliwości bo znajomi były u mnie w domu i przygotowali dla mnie urodzinowa niespodziankę.

Niespodzianka bardzo mnie ucieszyła. Chociaż nie miałam siły na początku świetnie sie bawiłam i byłam im wdzięczna że po takim ciężkim dniu spotkało mnie takie zaskoczenie.