Przejdź do treści

Restauracja a przyjęcie okolicznościowe

Zbliżały się urodziny mojej mamy i wraz z tatą i bratem chcieliśmy zorganizować jakieś małe przyjęcie. Najpierw myśleliśmy, żeby urządzić je w domu, ale wtedy nie byłoby  niespodzianki. Mama na pewno znalazłabym balony czy serpentyny, nie mówiąc o prezentach. Poza tym kiedy mielibyśmy gotować jak nie wiadomo kiedy mama wróci?

Profesjonalna i polecana restauracja

restauracja białystokW końcu wpadliśmy na pomysł, by zorganizować jej przyjęcie urodzinowe w jakimś ładnym, przytulnym lokalu. Niestety, różne sale balowe były dla nas za duże, a inne sale nie oferowały jedzenia. Więc musielibyśmy jeszcze do tego zgrać catering. Wtedy okazało się, że jest inne rozwiązanie, a mianowicie restauracja Białystok. Lokal może zostać zamknięty na czas przyjęcia, a na miejscu będzie serwowane świeże jedzenie. Ta opcja nam wszystkim się spodobała najbardziej. Od razu wytypowaliśmy lokal, który znajduje się niedaleko naszego domu i wiedzieliśmy, że mama tam czasem chodzi z koleżanką na kawę. Znaczy to, że muszą mieć dobre jedzenie, a i sam lokal jest przyjemny. Zarezerwowaliśmy termin, wpłaciliśmy zaliczkę i ustaliliśmy menu. Na przystawki miał być bar sałatkowy, czyli miseczki z różnymi owocami i warzywami z których każdy coś dla siebie weźmie. Później były kotlety, makarony oraz zupy, a na deser tort oraz babeczki. Do tego różnego typu napoje. Restauracja była odpowiedzialna za przygotowanie i udekorowanie lokalu, więc my już nie musieliśmy się tym zajmować. Mieliśmy dzięki temu więcej czasu na wybór prezentów.

Mama była bardzo zaskoczona jak ją przyprowadziliśmy do restauracji, a w niej czekali jej znajomi i reszta rodziny. Niespodzianka nam się udała. Mama była zadowolona z urodzin, zarówno z wyboru restauracji, jak i z prezentów. Cieszyliśmy się, że wszystko udało się nam utrzymać w tajemnicy.