Przejdź do treści

Różne torby firmowe na zamówienie

Jesteśmy firmą, która bardzo poważnie podchodzi do wszystkich zleconych zadań. Robimy zamówienia dla klienta, sprzedajemy torby płócienne z nadrukiem, jaki ktoś sobie tam dowolnie wybierze.

Torby firmowe – duże zainteresowanie

torby firmoweSprzedajemy głównie przez internet, chociaż ostatnio myśleliśmy o tym, aby rozszerzyć naszą działalność i stworzyć coś na miejscu. Nasze torby firmowe cieszą się dużym zainteresowaniem, bo któż by nie chciał mieć takich z własnoręcznie zaprojektowanym przez siebie napisem, lub obrazkiem? Oczywiście wszystko robimy też w różnych wymiarach, bo torby z nadrukiem mogą być mniejsze lub większe. Wszystko do wyboru do koloru. Od rana zawsze mamy najwięcej pracy, bo musimy sprawdzić ilość nowych zamówień, która przyszła po naszym wyjściu z firmy. Później pakowanie toreb i spacer na pocztę i rozpisywanie kwitków na przesyłki polecone. No i oczywiście wykonywanie odpowiednich nadruków, wedle zamówienia. Wszystkie torby reklamowe z nadrukiem wykonujemy z należytą starannością, bo wiemy, że sami nie chcielibyśmy mieć żadnych niedociągnięć lub odstających nitek. Nasza kierowniczka jest bardzo pedantyczna i kładzie nacisk na profesjonalizm usług jak mało kto. Jak od niej wyjdą torby materiałowe z nadrukiem, to sama perfekcyjna pani domu nie miałaby się do czego przyczepić. No ale to bardzo dobrze, bo większość różnych producentów mierzy na ilość, a nie na jakość. Dokładne testy nie są robione, a później różne rzeczy przychodzą z defektami, lub wystającymi nitkami.

U nas się to nie zdarza, i chociaż czasem jest męczące takie sprawdzanie czegoś kilka razy, to później jak widzimy pozytywne opinie same i ludzi zadowolonych z naszych toreb, to to nam rekompensuje wszystko. Nie ma nic lepszego niż satysfakcja klienta, i jego deklaracja, że na pewno jeszcze do nas powróci.