Przejdź do treści

Sesje dla mam w ciąży

Wiele kobiet które akurat są w ciąży decyduje się na profesjonalną fotografię, aby uchwycić stan ciążowy i mieć pamiątkę na całe życie. Dlatego warto postarać się o profesjonalną sesję ciążową, aby była oryginalna, ale także lekko szalona. Taka sesja ciążowa będzie dla nas później pamiątką, którą będzie mogła się pochwalić koleżankom, a także rodzinie i znajomym.

Jak zrobić idealne zdjęcia ciążowe?

sesje ciążowe śląskKiedy przyszła młoda mama chce zdecydować się na sesję ciążową to z pewnością przegląda w internecie wiele innych zdjęć kobiet w ciąży. Najpopularniejsze zdjęcie, które praktykowane jest na sesjach ciążowych jest to gdzie Ojciec stoi za partnerką i trzyma dłonie na brzuchu, w taki sposób, że wyglądają one podobnie do serca. Widok takiego zdjęcia jest naprawdę Fascynujący, ale kiedy to zobaczymy, że takich zdjęć jest tysiące to wcale nie będziemy oryginalni. Jeżeli zależy nam, aby sesja ciążowa była naprawdę odważna i nietypowa to warto zrealizować nowy pomysł i pozować nago albo też w samej bieliźnie. Takie zdjęcia bardzo często fotografowane są w domu, ale także wiele od ważniejszych kobiet decyduje się na to, aby pozować w bieliźnie w plenerze. Profesjonalne sesje ciążowe Śląsk to uchwycenie ciężarnej kobiety na tle zielonej łąki albo pięknego jeziora lub też majestatycznego lasu. Takich efektów niestety nigdy nie osiągniemy w pomieszczeniu, dlatego warto zdecydować się na sesję ciążowe w plenerze.

Jeżeli jednak przyszła mama nie jest osobą odważną to najlepiej zdecydować się na sesję fotograficzną we własnym domu. Tam kobieta czuje się najpewniej i może odpowiednio się zrelaksować, aby wszystkie zdjęcia wyszły profesjonalnie i z emocjami jakie jej towarzyszą. Doskonałym pomysłem przy sesji ciążowej jest sfotografowanie obydwu rodziców cieszących się z przyszłego nadejścia dziecka.