Przejdź do treści

Sklep z komputerami poleasingowymi sposobem na biznes?

Przez wiele lat odkładałam pieniążki po to, aby móc w przyszłości założyć własny biznes. Nie miałam tylko pomysłu co konkretnie miałabym robić. Czy pójść w stronę handlu, czy może usług? Jeżeli chodzi o usługi, to nie mam zbyt dużych umiejętności i kwalifikacji. Pozostał więc handel. Tylko co można sprzedawać?

Może komputery poleasingowe?

sklep oferujący komputery poleasingoweSprzedawać można wszystko począwszy od kosmetyków przez ubrania, żywność i meble. Jednakże mój maż podpowiedział mi, że dziś najlepiej sprzedaje się sprzęt elektroniczny. Zdaję sobie z tego sprawę, ale niestety nie znam się na nim absolutnie. Pomyślałam więc, czy może razem z moim mężem nie poprowadzić sklepu internetowego? Stwierdził, że jest to świetny pomysł. Co więcej, uznał, że warto założyć sklep oferujący komputery poleasingowe. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z takim sprzętem, ale mogłam się jedynie się domyślić, że jest to dobry jakościowo sprzęt używany po niższych cenach. Może to być dobry sposób na biznes, tylko pozostaje kwestia utrzymania. Przede wszystkim, skąd wziąć klientów? Po drugie – gdzie trzymać urządzenia? Będę musiała wynająć jakieś pomieszczenie gospodarcze odporne na działanie czynników zewnętrznych, jak chociażby wilgoć. Nie chcę zakładać sklepu stacjonarnego, tylko internetowy, tak więc komputery poleasingowe będę musiała w jakiś sposób zareklamować w sieci. Z pomocą przyjdą mi tablice ogłoszeniowe oraz portale społecznościowe. Już teraz będę musiała zdobyć klientów, abym mogła powoli rozwijać firmę. Jak to zrobię? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale liczę, że z pomocą przyjdzie mi mój mąż

Czytając opinie w internecie zrozumiałam, że sprzedaż komputerów poleasingowych może być rewelacyjnym sposobem na biznes. Liczę, że uda mi się rozwinąć tę firmę.