Przejdź do treści

Sklep z nebulizator i innym spr zetem medycznym

nebulizator

Ostatnio podjęłam pracę w sklepie z aparaturą medyczną. Swoje towary często wysyłamy do ośrodków opieki zdrowotnej, wszelakich klinik oraz gabinetów lekarskich, jeśli oczywiście złożą na nie zamówienie. Nie brakuje również klientów indywidualnych. Lubię ten sklep, choć znam go z perspektywy sprzedawcy.

Nebulizator na problemy z drogami oddechowymi

nebulizatorZawsze jest u nas sterylnie oraz panuje perfekcyjny porządek. Można dostać u nas naprawdę dobry ciśnieniomierz, a właściwie to klienci mogą przebierać w ofertach zależnie od tego, czym się kierują. Jedni zainteresują się najtańszą wersją, innym będzie zależało na dobrej i niezawodnej marce. Wszystkich klientów potrafimy uszczęśliwić i podsunąć im produkt dobrany do ich potrzeb. Można u nas dostać każdy inhalator, jaki tylko wymarzy sobie klient – choć te są do siebie zazwyczaj dość podobne. W sprzęcie medycznym podoba mi się to, że zawsze przy projektowaniu go stawia się na funkcjonalność, a nie na wygląd. Dla klientów z problematycznymi drogami oddechowymi polecamy zawsze tani nebulizator znanej firmy, który ostatnio do nas dotarł – niewielu z nich właściwie wie, do czego służy i jak bardzo jest skuteczny, ale jeśli klient okaże zainteresowanie przedmiotem, zawsze jesteśmy gotowi, aby udzielić mu bardziej szczegółowych informacji na ten temat. Generalnie praca nie jest trudna – jest logiczna i prosta. Czasem długo stoję przy kasie, jeśli akurat przychodzi do nas wiele klientów indywidualnych, czasami ustawiam sprzęt na półkach oraz w magazynie, a czasem zajmuję się wysyłką.

Zżyłam się już z tutejszymi pracownikami, a co o wiele ważniejsze – poszerzyłam swoją wiedzę na temat różnych sprzętów. Wcześniej na przykład nie potrafiłabym powiedzieć, co to jest ssak medyczny albo koncentrator tlenu, czy może bardziej nie umiałabym wytłumaczyć ich roli, a teraz robię to bez problemu.