Przejdź do treści

Śpiochy bez stópek i inne modne ciuchy

półśpiochy bez stópek

Jestem osobą energiczną, zawsze wszędzie mnie pełno. Mam spore grono znajomych i bardzo często uczestniczę w różnych imprezach i bawię się z przyjaciółmi. Zważając na te okoliczności, zawsze muszę o siebie dbać. Przede wszystkim kosmetyczka i paznokcie, bo to taka podstawa.

Hit ostatnich sezonów ? Śpiochy bez stópek !

półśpiochy bez stópekNo ale dodatkowo jeszcze muszę śledzić bieżące trendy, żeby być modna. Nie mogę mieć w szafie starych rzeczy, dlatego niemodne kaftaniki z zeszłego sezonu już dawno się w niej nie znajdują. Wiele osób żywi się plotkami, i nie omieszkają powiadomić innych, że ktoś ma coś obciachowego. Nieważne, że te dziewczyny później wracają do domów, zakładają kolorowe  półśpiochy bez stópek, lub inne kombinezony do spania, i wyglądają jak własne matki. Zawsze znajdują okazję, aby komuś dopiec. Nie mogę sobie pozwolić na niepochlebne komentarze, bo ważny jest dla mnie wygląd i ubiór.
Często zaglądam na stronę, gdzie jest mój ulubiony sklep internetowy i tam dokonuję zakupów, bo mam już dokładnie sprawdzone ich wszystkie wymiary, i wiem, że będzie na mnie dobre M na przykład. No ale poza tym jak tylko mam czas to chodzę do miasta i zaglądam do butików. Jest ich tak dużo, że ciężko znaleźć jakąś perełkę. Nie chcę też chodzić w tym samym, co inni, więc staram się wybierać unikalne zestawienia. Ostatnio było to body koszulowe w serduszka, które wyglądało bardzo elegancko, ale też zachowało swoją dziewczęcość i emanowało taką młodością i świeżością. Bardzo byłam zadowolona z tego zakupu, bo jest mi w nim i wygodnie, i ładnie wyglądam. Jestem fanką różnych body, uwielbiam je nosić, one nigdy nie wyjdą z mody.

Moje body na ramiączkach ma już z pół roku, a nadal jest na topie i prezentuje się fenomenalnie. Ważne jest, aby dobrze czuć się we własnym ciele, i we własnych dobrze dobranych ubraniach.