Przejdź do treści

Sprzedaż drzwi na magazynie

drzwi

Jestem pracownikiem firmy handlowej, która mieści się na obrzeżach Białegostoku. Pracuję na magazynie, który jest bardzo duży. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe, dzięki czemu zarabiam nieco więcej niż pracownicy bez uprawnień.

Drzwi dla każdego

drzwiNasz magazyn przechowuje drzwi różnego rodzaju, które są podzielone z uwagi na materiały z jakich zostały wykonane, czy zastosowanie. W zupełnie oddzielnej części magazynu znajdują się drzwi szklane oraz obrotowe. W innej części prowadzimy sprzedaż drzwi w białymstoku przeciwpożarowe a w jeszcze innej pozostałe drzwi, których jest wiele rodzajów. Każdy z pracowników odpowiada za inną część magazynu. Ja zajmuję się tą częścią, gdzie są drzwi wejściowe. Zawsze jak dostajemy zlecenie na drzwi, to organizujemy bardzo sprawnie dostawę. Jedni pracownicy sprowadzają drzwi z magazynu a inni je ładują na samochód. Wszystkie nasze drzwi są odpowiednio zabezpieczane, aby podczas transportu nie doszło do żadnego uszkodzenia. Kiedy mamy dostawę drzwi, to pracujemy w takim samym systemie. Nasz magazyn jest bezpośrednio zintegrowany ze wszystkimi działami w firmie. Posiadamy doskonałe systemy, w których znajdują się wszystkie nasze drzwi, które są przeznaczone do sprzedaży. Jeżeli przybywa dostawa drzwi, to kierownik magazynu osobiście wprowadza dane do systemu. Cały magazyn funkcjonuje bardzo sprawnie. Nasze drzwi sprzedają się w ogromnych ilościach, dzięki czemu dostawy realizujemy kilka razy w ciągu dnia. Mamy przy tym naprawdę dużo pracy, ale radzimy sobie doskonale. Ostatnio jakiś klient zamówił drzwi przesuwne w ilości dwustu sztuk.

Musieliśmy organizować dodatkowych kierowców, żeby dostarczyć wszystkie drzwi do tego klienta. Pierwszy raz dostaliśmy zamówienie na taką ilość, ale doskonale sobie z tym poradziliśmy. Jak zawsze.