Przejdź do treści

Srebrny pierścionek dla córki

Kiedy moja córka stała się nastolatką, to zaczęła inaczej na siebie patrzeć. Chciała nosić modne ubrania jak jej koleżanki ze szkoły. Używała czasami moich kosmetyków i perfum. Rozumiałam to, bo sama przecież kiedyś byłam w jej wieku i też tak robiłam. Takie były uroki dojrzewania.

Piękny pierścionek ze srebra dla nastolatki

pierścionki srebrneCórka uwielbiała biżuterię i miałam jej całe mnóstwo. Pierścionki czy kolczyki kupowała w kiosku i płaciła za nie grosze. Wszystko było wykonane z blachy i nie cieszyła się taką biżuterią za długo. Córka była uczulona i i mogła nosić jedynie srebrną lub złotą biżuterię. Od dawna podobał jej się pierścionek, który kiedyś pokazała mi w internecie. Był śliczny z cyrkoniami. Wiedziałam, że córce zależy na tym pierścionku, dlatego podjęłam decyzję, że jej go kupię. Zalogowałam się do sklepu internetowego, w którym dostępne były te pierścionki srebrne i znalazłam ten, który najbardziej podobał się córce. Był piękny i idealny dla nastolatki, dlatego musiałam go jej kupić. Córka mnie nigdy nie prosiła o kupno tego pierścionka, bo wiedziała, że odkładam pieniądze. Biżuterię kupowała z kieszonkowego. W pracy dostałam premię i dlatego postanowiłam kupić je ten pierścionek ze srebra. Wcale nie był taki drogi, ale prezentował się drogo. Wiedziałam jaki rozmiar córka nosi i w takim zamówiłam ten pierścionek. Chciałam jej o wszystkim powiedzieć jak wróci ze szkoły, jednak doszłam do wniosku, że zakup pierścionka przemilczę. Będzie wtedy większa niespodzianka.

Kiedy córka zjadła obiad po szkole, to poszła do swojego pokoju się uczyć. Pomyłam naczynia i do niej poszłam. Dałam jej małą paczuszkę. Nie miała pojęcia co w niej jest. Kiedy zobaczyła, że to jej wymarzony pierścionek, to z radości mocno się do mnie przytuliła.