Przejdź do treści

Standy kartonowe w mojej hurtowni

stendy kartonowe

Od kiedy powstała moja hurtownia to zawsze dbam o to, ażeby znalazł się w niej każdy dostępny produkt dla moich klientów. Nawet jak się pojawiły nowe listwy cenowe, to od razu wprowadziłam je do obrotu, co znacznie docenili moi klienci.

Standy reklamowe sprawiły, że wzrosła liczba klientów

stendy kartonoweNa początku to tak nie działałam, bo dostarczałam określone produkty ale po rozmowie z mężem, który pomógł mi rozwinąć biznes wszystko się zmieniło. Zainwestowałam w doskonałe regały sklepowe oraz wysokiej klasy stojaki reklamowe z metalu co przyniosło bardzo szybko efekty. Niedawno pojechałam na spotkanie z nowym dostawcą, od którego regularnie zamawiam displaye reklamowe, ponieważ miał mi do zaoferowania nowe produkty. Jestem otwarta na wszystkie nowości i od razu wiedziałam, że wrócę z nowymi produktami. Dostawca na spotkaniu przedstawił mi swoje nowe godne polecenia standy kartonowe które są odporne na wilgoć i warunki zewnętrzne, dzięki czemu można je również ustawić na zewnątrz. Klienci mojej hurtowni cenią ją z uwagi na produkty wysokiej jakości. Kiedy pojawiły się stojaki reklamowe z metalu to zaczęli mnie polecać wśród swoich znajomych. Od razu wiedziałam, że te nowe standy kartonowe zrobią furorę w mojej hurtowni i bez zastanowienia zamówiłam je w ogromnej ilości. Wszystkie standy kartonowe, które dostawca mi wysłał były różnych kształtów i wymiarów, ażeby klient miał możliwość wyboru najbardziej dla siebie odpowiedniego produktu. Cenię sobie współpracę z tym dostawcą, bo zawsze ma dobre produkty. Wszystkie standy kartonowe, które mi polecił sprzedały się w błyskawicznym tempie.

Po tygodniu od spotkania zamawiałam u niego kolejne standy kartonowe, ale tym razem w dużo większej ilości. Pracownicy od razu zauważyli wzrost sprzedaży a Włodzimierz, mój księgowy, pogratulował mi świetnej inwestycji.