Przejdź do treści

Stolarka aluminiowa oczami sprzedawcy

stolarka aluminiowa

Nazywam się Mikołaj i pracuję jako przedstawiciel handlowy. Zajmuję się tym od kilku lat i bardzo dobrze sobie radzę. Zatrudnia mnie producent, którego stolarka aluminiowa jest jedną z najlepszych. Dzięki renomie firmy sprzedaż jest bardzo łatwa i za każdym razem udaje mi się wyrobić target.

Stolarka aluminiowa – jak powstaje?

stolarka aluminiowaOdwiedzam różne firmy, którym oferuję drzwi przeciwpożarowe aluminiowe, które są u nas produkowane. Oczywiście każdy klient uzyskuje ode mnie również informacje jak wygląda nasza stolarka aluminiowa i cały proces powstawania takich drzwi. Wszystkie nasze drzwi przeciwpożarowe, które oferuję na sprzedaż posiadają certyfikaty, ponieważ jest to niezbędne. Mam wielu stałych klientów, ale również dochodzi wielu nowych, których odwiedzam. Odpowiadam za sprzedaż w kilku województwach i mam naprawdę sporo pracy. Wiem, że drzwi przeciwpożarowe są niezbędnym wyposażeniem i sprzedaż nie należy do trudnych. Oczywiście mam ze sobą zawsze laptopa. Trzymam w nim skatalogowane wszystkie nasze drzwi przeciwpożarowe, które są dostępne. Zawsze klientowi przedstawiam nasze drzwi przeciwpożarowe, aby mógł sprawdzić jakie rozwiązania oferuje producent. Naturalnie jest także pokazana nasza stolarka aluminiowa w postaci zdjęć, dzięki czemu klient może zobaczyć w jakich warunkach powstają drzwi przeciwpożarowe. Wszelkie dane posiadam w laptopie, ponieważ nie mam możliwości wozić ze sobą towarów. Drzwi przeciwpożarowe nie zmieszczą się do samochodu osobowego.

Nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem i jest znana wśród wielu klientów, którzy zamierzają dopiero podjąć z nami współpracę. Cieszę się, że pracuję dla tego producenta, ponieważ sprzedaję naprawdę świetny towar, który sprzedaje się doskonale no i oczywiście robię dzięki temu dobre wyniki sprzedażowe.