Przejdź do treści

Stoliki dla dzieci

Każdy kto urządzał pokój swojego dziecka wie, że nie jest to proste zadanie, gdyż wszystkie meble muszą być bezpieczne, bez ostrych kantów. Ważne żeby był też funkcjonalnie urządzony, a dziecko miało miejsce do zabawy i odpoczynku.

Przeznaczenie stolika z serii Mamut

stolik mamutPokój dziecka musi być urządzony zgodnie z jego wiekiem. Noworodki i niemowlaki potrzebują jedynie łóżeczka ze szczebelkami, przewijaka, fotela do karmienia i jakichś mebli na ubranka dziecka. Im starsze dziecko, tym więcej produktów potrzebuje. Dzieci, które już potrafią siadać i chodzić, potrzebują sporo bezpiecznej przestrzeni do zabawy i udoskonalania swoich nowych umiejętności. Dla dzieci w wieku około przedszkolnym przyda się stolik Mamut, który może służyć jako miejsce do zabawy i edukacji. Maluchy w tym wieku chętnie rysują i wykonują różne manualne rzeczy, dlatego takie miejsce im się bardzo przyda. Stolik jest idealnie wyważony i ma wysokość pasującą do czterolatka, ale także do siedmiolatka. Cechą wyróżniającą ten stolik pośród innych, jest zastosowanie innowacyjnego blatu, który ma lekko uniesione brzegi dzięki czemu nic z niego nie spadnie, a rozlany przypadkowo napój się nie wyleje na podłogę. Jego mocne i grube nogi zabezpieczają stół przed wywróceniem nawet jeżeli maluch się oprze o niego całym ciałem. Do stolika możemy dokupić z tej samej serii krzesełko z oparciem. Są one dostępne w sprzedaży jako oddzielne elementy, albo będące w komplecie, wtedy też możemy zaoszczędzić na ich zakupie.

Stolik z tej serii jest doskonały do rysowania, nauki pisania, czy różnych zajęć wymagających stabilnego podparcia w trakcie ich wykonywania. Możemy go kupić w kilku kolorach, między innymi niebieski, czerwony, biały i zielony. Przeciętnie kosztuje około siedemdziesięciu złotych.