Przejdź do treści

Strona internetowa dla sklepu z deskami kompozytowymi

Nazywam się Ewelina i pracuję jako webmasterka. Moja firma mieści się w centrum Torunia, gdzie jest dużo innych przedsiębiorstw. Naszą firmę odwiedza wielu klientów również spoza Torunia i otrzymujemy bardzo dużo zleceń na projekty stron internetowych.

Deski kompozytowe i zadowolony klient

deski kompozytowe Jestem jedną z najlepszych pracownic, dlatego też właściciel przekazuje mi największe zlecenia, które nie zawsze są łatwe do wykonania. Dotrzymuję jednak każdego terminu, mimo iż nie zawsze jest to łatwe. Jakiś czas temu naszą firmę odwiedził Toruński producent, który chciałby założyć stronę internetową. Oczywiście to zlecenie przypadło mi, ponieważ klientowi zależało na czasie i szef wiedział, że jako jedyna na pewno sobie z tym poradzę. Producent oferuje deski tarasowe, panele podłogowe czy również tanie deski kompozytowe w toruniu  i chciał ażeby wszystkie jego produkty zostały umieszczone na stronie internetowej. Od szefa otrzymałam wszelkie niezbędne materiały i mogłam od razu zabrać się do projektowania strony. Na początku jednak umieściłam informację, że oferowany jest montaż deski kompozytowej, ponieważ nie każda firma produkcyjna posiada taką ofertę a z pewnością przykuje ona uwagę każdego użytkownika. Dodałam również, że wykonywane jest układanie deski tarasowej a dopiero później umieściłam zakładki z dostępnymi produktami. Osobno umieściłam deski kompozytowe, ażeby strona była czytelna. Poniżej wprowadziłam deski tarasowe a na końcu pozostałe panele. Strona internetowa nabierała sensu i wszystko wyglądało coraz lepiej. Kiedy już skończyłam to sprawdziłam, czy wprowadzone zostały wszystkie deski kompozytowe oraz dodałam do każdego produktu ceny.

Klient będzie na pewno bardzo zadowolony, ponieważ z pewnością mój projekt spełni jego oczekiwania. W końcu jestem najlepszą pracownicą.