Przejdź do treści

Świetny zestaw z samochodami i torem

 

Całkiem niedawno mój siostrzeniec miał urodziny. Jest on jeszcze małym dzieckiem, aczkolwiek już widać, że jego pasją są auta. Bawi się on bowiem tylko samochodzikami i często ogląda sporty wyścigowe w telewizji. Gdy się go spytałem kim chciałby być w przyszłości, odpowiedział – kierowcą.

Zakup samochodów resoraków na prezent

samochody resorakiKiedy nadszedł czas, by zastanowić się nad tym jaki prezent chciałbym wybrać na urodziny dla mojego siostrzeńca, od razu wiedziałem, że będzie to coś związanego z samochodami. Zapytałem się siostry czy akurat czegoś konkretnego nie potrzebuje lub czy czegoś nie zbiera. Powiedziała mi, że zbiera samochody resoraki. Sam często bawiłem się nimi w dzieciństwie, lecz za moich czasów, nie były one takie piękne, jak są teraz. Postanowiłem więc wybrać się do sklepu z zabawkami w poszukiwaniu kolekcji resoraków wraz z jakąś ciekawą trasą. Po kilkuminutowym przechadzaniu się po sklepie, natrafiłem na coś interesującego. Zestaw dziesięciu resoraków wraz ze składaną na wiele możliwości trasą. Dzięki temu, dziecko może rozwijać swoją kreatywność w budowaniu toru oraz przeszkód, aby jego zabawa była jak najbardziej satysfakcjonująca. Samochodziki różniły się od siebie nie tylko kolorem, ale i kształtem oraz wielkością. Można w nich było znaleźć między innymi: duży tir, samochód sportowy, formułę 1 jak i inne, równie ciekawe. Zakupiłem ten zestaw, ponieważ był w całkiem rozsądnej cenie, ładnie zapakowałem i wróciłem do domu.

Gdy wręczyłem prezent mojemu siostrzeńcowi, był on bardzo ciekawy, co taka duża paczka może w środku skrywać. Po jej otwarciu, był bardzo zadowolony. Nie dostał jeszcze nigdy przedtem czegoś tak dużego i rozbudowanego. Bawił się tym przez kilka kolejnych tygodni, więc ewidentnie wstrzeliłem się w jego gust.