Przejdź do treści

Systemy fotowoltaiczne oczami pracownika

systemy fotowoltaiczne

Nazywam się Włodzimierz i pracuję w sklepie. Pracę rozpocząłem zaraz po ukończeniu studiów i bardzo jestem zadowolony. Sklep, w którym pracuję oferuje systemy fotowoltaiczne w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu mamy bardzo dużo klientów.

Systemy fotowoltaiczne i pomoc klientowi

systemy fotowoltaiczneZgłaszają się do nas różne firmy, ale też bardzo często osoby indywidualne. Ceny przyciągają naprawdę tłumy. Posiadamy inwertery, które wykonywane są przy pomocy najnowszych technologi. Wszystkie inwertery mają regularną cenę, która odgórnie została ustalona z producentem, który zaopatruje nas we wszystkie towary. Posiadamy doskonałej jakości panele fotowoltaiczne, które w naszym sklepie występują w wielu rodzajach. Klienci zawsze mnie pytają o jakość i proszą o poradę. Wyjaśniam im wtedy, że nasze systemy fotowoltaiczne są niezawodne i sprawdzają się doskonale. Ostatnio był klient, ażeby kupić baterie słoneczne, ale nie miał na ich temat żadnego pojęcia. Dokładnie i cierpliwie mu wyjaśniłem jakie baterie słoneczne powinien wybrać oraz poinformowałem o wszelkich możliwościach. Klient oczywiście zakupił baterie słoneczne, które mu poleciłem i wyszedł ze sklepu bardzo zadowolony. Dałem mu nieco niższą cenę, co jeszcze bardziej go uradowało. Zanim zacząłem pracę w tym sklepie, to właściciel mnie we wszystko dokładnie wprowadził. Kiedyś to nie miałem pojęcia czym jest sklep z systemami fotowoltaicznymi a teraz jestem w stanie pomóc każdemu klientowi. Niedawno właściciel sklepu zatrudnił montera, który instaluje panele fotowoltaiczne u klientów, którzy wykupią taką usługę.

Cena jest ustalana indywidualnie i negocjacje są przeprowadzane bezpośrednio z właścicielem sklepu. Ostatnio coraz więcej klientów korzysta z tego rozwiązania, które jest bardzo praktyczne. Właściciel jest z tego bardzo zadowolony.