Przejdź do treści

Tanie staniki dla matek karmiących

Podpowiedzcie mi moje czytelniczki, gdzie kupię najtaniej bieliznę i ubrania ciążowe. Na prawdę bardzo zależy mi na tym, żeby nie wydać zbyt wiele. Czeka nas tyle innych, ważniejszych wydatków. Gdybym nie musiała, wcale bym specjalnej bielizny nie kupowała.

Staniki dla matek karmiących tylko dobrej jakości!

stanik dla matek karmiącychPrzy pierwszej ciąży bielizna ciążowa okazała się zupełnie zbędna. Do ostatniej chwili chodziłam w normalnych stanikach, bawełnianych, rozciągliwych majtkach i rajstopach w trochę większym rozmiarze. Tym razem jest jednak inaczej. Od samego początku brzuch mam bardzo delikatny. Ledwo ciążę zaczęło być widać, a już zaczęły przeszkadzać mi gumki od majtek, rajstop, spodni czy spódnic. Każdy ucisk w okolicy brzucha jest dla mnie nie do zniesienia. Nie mogę już wytrzymać w dotychczas noszonej bieliźnie, a naciągania rajstop na brzuch, nie mogę sobie wyobrazić. Podpowiedzcie mi gdzie, kupię tanią i wygodną bieliznę. Nie musi to być elegancka bielizna ciążowa, chociaż oczywiście jak będzie ładna to mnie to bardzo ucieszy. Muszę kupić również wygodny biustonosz dla karmiącej. Co prawda mam staniki z poprzedniego okresu laktacji, ale kupiłam je na rynku i były na prawdę kiepskie. Ciągle musiałam się mocować z zapięciami. Nie wiem, kto wymyślił praktyczny stanik dla matek karmiących z takim zapięciem, że trzeba użyć obu rąk by go zapiąć. Nie chcę jeszcze raz się z nim męczyć. Tym razem kupię porządny biustonosz do karmienia, który pozwoli mi dyskretnie i bez odkładania dziecka, odpiąć i zapiąć go. Na ten cel jestem w stanie wydać więcej pieniędzy niż na bieliznę ciążową.

Karmienie piersią trwa długo, nie zamierzam jeszcze raz tyle czasu się denerwować i męczyć. Piszcie kochane, gdzie mam szukać bielizny wygodnej, ale nie drogiej. Musimy przeprowadzić się do większego mieszkania, a w związku z tym, potrzebne będą nowe meble, sprzęty … a budżet ograniczony.