Przejdź do treści

Tradycja sprzątania mieszkania w naszej rodzinie

Moja córa jest wspaniała. Muszę wam powiedzieć, że ma niewiele lat, a już wie jak się można szybko nauczyć sprzątania mieszkania. Bardzo porządna z niej będzie pannica, a w Bydgoszczy o takich nie jest łatwo.

Mieszkania utrzymane w czystości

mieszkaniaMieszkania to podstawa, to królestwa każdej pani domu. Moja córka wie, że najpierw musi zadbać o spokój mieszkania, o to aby kwiaty były podlane, kurze pościerane, okna umyte, lodówka pachnąca, a paltka gazowa nie miała oznak tłuszczu. Moja córka doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Widziała jak ja sprzątałam mieszkania i każde w których byłam pozostawiałam w doskonałym stanie. Moje mieszkania zawsze były szczegółowo wysprzątane. Mój mąż zawsze powtarzał, że kobieta która dba o mieszkania będzie dbała o męża, dzieci, obiad, oraz zwierzęta domowe. Mam mądrego męża i doskonale wie, że nie chciałby wyjść za mnie gdybym nie umiała mieszkania utrzymać w porządku i ładzie. Mama mi zawsze powtarzała, co teraz córeczce przekazuje, że najważniejsze jest sprzątanie mieszkania, a potem inne przyjemności. Tę zasadę wprowadzam do głowy dziecka na samym początku, oczywiście, jeżeli jest to potomkini, a nie chłopiec. Wiadomo, że mieszkania do sprzątania chłopców nie interesują. Każdy chłopiec, chce pobiegać, chce zrobić coś ze swoim życiem. A mieszkania pozostają dziewczynkom do sprzątania, ponieważ akurat sprzątanie mieszkania może być dla dziewczynek pasją. Tak to wygląda kolejność przywilejów w naszym życiu. Jako kobieta cenie sobie to, że mężczyzna jest wdzięczny mi za wysprzątanie całego mieszkania.

W mojej ukochanej Bydgoszczy są mieszkania wszelakiej maści, ale są tez takie bardzo ważne. Dlatego wiem, że tutaj mogę pokazać mojej córce, czyste mieszkania w Bydgoszczy. Zapraszam wszystkich, którzy chcą zobaczyć duży porządek.

Więcej na stronie http://www.bydgoszcz.mertis.pl