Przejdź do treści

Trwałe polimerowe połączenie z lakierem samochodu

Każdy kto zastanawia się nad tym, w jaki sposób może ochronić lakier samochodu, powinien zastanowić się nad zainwestowaniem w wosk. Problem w tym, że takich preparatów na polskim rynku jest całkiem sporo i nie zawsze wiadomo, co wybrać. Dlatego lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania i marki, które cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale też poza granicami naszego kraju.

Wosk eliminujący drobne zarysowania lakieru

meguiars woskiDo takich marek bez wątpienia należy Meguiar’s. Jest to marka, która ma wśród swoich produktów idealne woski do ochrony lakieru samochodowego. Warto tutaj wyróżnić takie produkty jak NXT Generation Tech Wax 2.0 w postaci pasty oraz w postaci płynnej. Jest to w całości wosk syntetyczny. Nie ma w nim żadnych dodatkowych substancji chemicznych, które zmieniałyby jego jakość. Takie meguiars woski to najlepsze rozwiązanie dla samochodu. W produkcji wosku zastosowano specjalną technologię. Mowa o technologii Engineered Synthetic Polymers. Dzięki takiej technologii możliwe jest trwałe połączenie z lakierem dla ekstremalnej ochrony. Jest to formuła zaawansowana technologicznie, dlatego tym bardziej warto z niej korzystać. Ciekawe jest też to, że taki syntetyczny wosk jest w stanie wyeliminować niewielkie zarysowania lakieru oraz drobne ryski. Jeśli chodzi o zarysowania, to mowa głównie o rysach kolistych. Jednocześnie utworzony zostaje głęboki i mokry połysk, który nadaje pojazdowi niesamowitego charakteru.

Dzięki takiej powłoce woskowej samochód wygląda jak nowy. Warto stosować tego typu wosk niezależnie od koloru lakieru czy też modelu samochodu. W 100% syntetyczny wosk sprawi, że auto będzie prezentować się na ulicach doskonale. Największą zaletą tego wosku jest jednak wspomniana już wcześniej zdolność eliminowania niewielkich rysek pojawiających się na lakierze.