Przejdź do treści

Udostępniam swój lokal na imprezę firmową

organizacja imprez firmowych

Parę lat temu udało mi się dokonać doskonałej inwestycji w Krakowie, która cały czas przynosi dość wysokie dochody. Lokal przeznaczony jest pod wynajem dla klientów, którzy chcą organizować jakieś imprezy dla swoich gości czy pracowników.

Profesjonalna obsługa imprez firmowych

organizacja imprez firmowychU mnie to poza lokalem, który jest idealnie usytuowany, zapewniona jest również kompleksowa obsługa imprez i mam zatrudnionych samych wykwalifikowanych pracowników. Zapewniona jest również obsługa techniczna konferencji, ponieważ i w tym celu bardzo często udostępniam swój lokal. Przynosi on mnóstwo dochodu i początkowo tylko wynajmem się zajmowałem, ale z czasem rozszerzyłem działalność i wyszło mi to na dobre. Oferowana w moim lokalu jest również obsługa bankietów i tutaj współpracuję też z moją przyjaciółką, która prowadzi firmę usługową. Jej zadaniem jest najlepsza organizacja imprez firmowych i jest w tym naprawdę świetna. Bardzo często współpracujemy i oboje na tym bardzo dobrze wychodzimy. Wszystko się nakręca a interes kwitnie. Mój lokal to naprawdę jest w idealnym miejscu. Ostatnio pojawiła się u nas nowa firma. Okazało się, że jest tam do wynajęcia minigolf i od razu wiedziałem, że z tym przedsiębiorcą także uda się współpraca. Przecież taki minigolf to świetna sprawa i na pewno klienci będą tym zainteresowani. Ja mogę udostępnić lokal na imprezę a sąsiad może wynająć minigolf dla moich gości i każdy na tym swoje zarobi. W gruncie rzeczy to mam każdy weekend zarezerwowany, bo co chwilę odbywa się jakaś organizacja imprez firmowych i już nawet wziąłem pod uwagę kolejną inwestycję.

Może zakupię kolejny lokal w innej części Krakowa? Mógłbym go udostępniać na przykład na imprezy okolicznościowe czy jakieś zabawy sylwestrowe. Na pewno i na tym dużo uda się zarobić, dlatego warto to rozważyć.