Przejdź do treści

Ulubiony salon kosmetyczny mojej koleżanki

salon kosmetyczny

Moja szwagierka bardzo lubi wszystkie nowinki kosmetyczne. Co chwilę chodzi do kosmetyczki i robi tam różne rzeczy. Dla mnie jest to trochę dziwne bo ja nigdy jakoś specjalnie do kosmetyczki nie chodziłam.

Salon kosmetyczny z Poznania i zaufanie

salon kosmetycznyNo może w jakiś sporadycznych sytuacjach. Na przykład pamiętam, że byłam u kosmetyczki na manicure hybrydowy przed ślubem, ale był to chyba mój jedyny raz w życiu. W Poznaniu jest naprawdę wiele salonów kosmetycznych jednak moja szwagierka od lat ma swój jeden ulubiony. Ten co prawda sprawdzony salon kosmetyczny z Poznania mieści się praktycznie na drugim końcu miasta i zawsze dziwi mnie to, że chce jej się jeździć aż tak daleko. W końcu salonów kosmetycznych jest naprawdę dużo i nie trzeba jeździć tak daleko. Szwagierka mówi, że jest tam po prostu dobra kosmetyczka i że ona nie wyobraża sobie iść do kogoś innego. Do tej kosmetyczki ma po prostu zaufanie. Zresztą znają się już tyle lat, że są z sobą można powiedzieć na stopie koleżeńskiej. Szwagierka powiedziała mi, że teraz w tym salonie będzie robiona mezoterapia igłowa, której dotąd nie było. Jednak tak wiele klientek się o to pytało, że postanowiona zainwestować w sprzęt potrzebny do tego zabiegu. Szwagierka opowiadała mi, że w tym salonie będzie też możliwy makijaż permanentny robiony przez kosmetyczkę. Jednak żeby robić taki makijaż musi kosmetyczka ta mieć zrobione specjalistyczne kursy. Także dopiero za jakiś czas będzie taka możliwość. Dobrze, że kosmetyczka ta podnosi cały czas swoje kwalifikacje i umiejętności. Pewnie jest rzeczywiście dobra skoro tak mówi szwagierka.

A szwagierka jest perfekcjonistką i tak naprawdę jest bardzo wymagającą osobą. Szwagierka namawia mnie abym pojechała kiedyś tam z nią i zrobiła sobie jakiś zabieg na twarz. Może rzeczywiście kobiecie w moim wieku już by się coś przydało.