Przejdź do treści

Urocze bransoletki na sznureczku

Kolorowe sznureczki pozwalają na tworzenie z nich uroczej biżuterii. Uwielbiam je niezależnie czy są eleganckie ze srebrnymi przywieszkami, czy zwykłymi woskowanymi sznureczkami z emaliowaną zawieszką przedstawiającą ulubioną postać z bajki.

Na nadgarstku symboliczne bransoletki na sznurku

bransoletki na sznurkuKażda dziewczyna ma ich kilka w swojej szkatułce ponieważ są idealne do oddania charakteru właścicielki. Na sznureczkach we wszystkich kolorach tęczy można znaleźć ulubiony motyw. Najtańsze, woskowane sznureczki zaciskane na nadgarstku, to bogactwo różnorodnych przywieszek. Za każdym razem, gdy odwiedzam jubilera, wracam z kolejną. Znalazłam już taką symbolizującą mojego ukochanego psa, a do pracy zakładam taką z aparatem fotograficznym. Mogę powiedzieć, że bransoletki na sznurku to moja malutka słabość. Natomiast mój mąż lubi obdarowywać mnie nieco bardziej eleganckimi bransoletkami z cieniutkich jak mgiełka sznureczków i zawieszek wykonanych ze srebra. Mam już kolekcję dziecięcych stópek z okresu ciąży, gdy oboje nie mogliśmy doczekać się naszego maleństwa. Wybierane przez niego precjoza zwykle pochodzą z dużego e-sklepu jubilerskiego. Natomiast moja koleżanka uwielbia połączenie bransoletek na sznurku z popularnymi charmsami. Na kolorowych sznurkach znajdują się przywieszki przypominające system popularnych kilka sezonów temu koralików. Niezależnie jakie bransoletki na sznurku podobają ci się najbardziej.Po prostu powinnaś je mieć.

Dla mnie bransoletki ze sznureczkiem w kolorze czerwonym mają też specjalne zadanie. Zgodnie z tradycją chronienia dziecka przed złymi urokami, każde z moich dzieci zamiast wstążki miało zakładaną sznureczkową bransoletkę z aniołkiem. Dzięki temu prababcie spały spokojnie, a ja nie martwiłam się rozsupływaniem węzełków.