Przejdź do treści

Urocze zestawy świąteczne

 

Od lat prowadzimy rodzinna firmę, która produkuje słodycze. Najbardziej jesteśmy dumni z naszych słodkich reniferków. Są one hitem na rynku i od kilku już lat próbujemy urozmaicać małe zestawy z reniferkiem. Mamy tez taka tradycję, że wszystkim naszym klientom wręczamy z okazji nadchodzących świąt jakieś upominki.

Klienci uwielbiają zestawy świąteczne

zestawy świąteczne dla klientówTuż przed świętami zawsze dostajemy masę kartek świątecznych z życzeniami z okazji zbliżających się świąt oraz Nowego Roku, jeśli to akurat Boże Narodzenie. W tym okresie staramy się, zgodnie z tradycją naszej firmy, skomponować jakieś niewielkie zestawy świąteczne dla klientów. Uwielbiają oni takie upominki i zawsze dzwonią z podziękowaniami, kiedy już je otrzymają. Ostatnio produkujemy urocze reniferki. Od kilku już lat staramy się wykorzystać ten produkt właśnie w prezentach świątecznych dla klientów. Staramy się co roku dokładać jakiś nowy element, żeby nie były one monotonne, ale żeby nadal nawiązywały do ducha świąt. Nasze czekoladowe reniferki sa po prostu śliczne. Są już na naszym koncie zestawy świąteczne dla klientów w postaci reniferka ciągnącego sanie. Jest tez zestaw z reniferkiem, który ma u stóp małego Świętego Mikołaja. Ostatnio dorobiliśmy reniferkowi w zestawie takie świąteczne słodkie laseczki biało-czerwone – urocze i ulubione przez dzieci naszych klientów. Ogromną radość i satysfakcję sprawia nam tworzenie co roku jakiegoś nowego, charakterystycznego elementu do takiego zestawu. Nasze reniferki podbijają dzięki temu serca obdarowywanych.

Kiedy otrzymujemy telefony z podziękowaniami za te świąteczne prezenty – jest nam bardzo miło i sprawia nam to po prostu radość. Sami też, prócz pocztówek dostajemy czasem jakiegoś reniferka, często zagranicznego – nawiązującego do naszego produktu, lubimy takie niespodzianki.