Przejdź do treści

Urodzinowa zbiórka i klinika weterynaryjna

klinika weterynaryjna

W październiku mam czterdzieste urodziny. Organizuję imprezę urodzinową z klubie. Zapraszam samych najlepszych znajomych z miejscowości Toruń, z którymi znam się od lat. Będą osoby z pracy, ze studiów a nawet z podstawówki.

Klinika weterynaryjna w toruniu i pomoc finansowa

klinika weterynaryjna Każdy pytał co mi kupić, w końcu to okrągłe urodziny. Stwierdziłam, że chciałabym zrobić coś dla kogoś. Ja mam dobrą pracę i mogę sobie sama wszystko kupić co mi potrzeba. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która przygarnęła pieska ze schroniska. Pieska wzięła do lekarza za wizytę kontrolną. Lecznica weterynaryjna była koło mojego domu. Po wizycie miałam możliwości żeby poznać jej nowego towarzysza. Okazało się, że piesek jest okazem zdrowia. Jednak leczenie zwierząt jest bardzo ważne. Koleżanka dowiedziała się czym ma go karmić i jak go pielęgnować. Lekarz powiedział, że gdy pojawią się jakieś problemy może dzwonić i opieka weterynaryjna zostanie udzielona o każdej porze. Koleżanka tak bardzo zachwycała się tym miejscem, że postanowiłam je sama odwiedzić. Klinika weterynaryjna zrobiła również na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Dlatego postanowiłam żeby na urodziny zamiast kwiatów czy innych prezentów, drobne kwoty przekazać na leczenie zwierząt. W zaproszeniu na imprezę zamieściłam informację na ten temat. Napisałam lecznica weterynaryjna i numer konta, który można wpłacać pieniążki. Znajomi na początku byli zdziwieni do tej pory, gry ktoś brał ślub to prosił o takie rzeczy ale stwierdziłam, że jak się komuś pomoże to dobro wraca a człowiek od razu czuje się lepiej. Klinika weterynaryjna w Toruniu podziękowała mi za pomysł.

Okazało się, że moi znajomi byli bardzo hojni. Leczenie zwierząt teraz będzie można zaproponować kilku psom ze schroniska. Na dodatek sama zostanę stałą klientką ponieważ przygarnęłam kota.