Przejdź do treści

Uznany PR ze stolicy

Moja firma produkująca wysokiej klasy różnego rodzaju podłogi cały czas się rozwija. Tak na prawdę początek był dla mnie nie zwykle ciężki i musiałem włożyć sporo starań aby całość znalazła swoje miejsce na rynku i poradziła sobie z liczną konkurencją. Lokalizacja jaką wybrałem jest prawdziwym wyzwaniem ale jednocześnie zapewnia więcej klientów.

Chciałem poprawić wizerunek firmy 

pr warszawaStolica jest skupiskiem ogromnej liczby osób i łatwiej jest zyskać klientów. Po trzech latach pracy stwierdziłem, że przyszedł czas na otwarcie trzech punktów i zabiegi dotyczące odpowiedniego PR. Pozytywne skojarzenia z daną marką były czymś na wagę złota. Na dodatek bez większych problemów w ten sposób można było uniknąć wielkich konsekwencji z powodu chwilowego problemu. Zazwyczaj te firmy, które wypracowały swoją pozycję miały o wiele lepsze powodzenie, a ludzie chętniej decydowali się na tego typu usługi. Ja chcąc poprawić wizerunek zatrudniłem ludzi z zewnątrz. W ten sposób wybrany przeze mnie pr warszawa miał mi dać pełną obiektywność. To było ważne, ponieważ często pracownicy lub ja jako właściciel zawsze patrzyliśmy subiektywnie na dane sytuacje i zabiegi nie chcąc czasami spojrzeć prawdzie w oczy. Profesjonalny PR, który znalazłem miał pozytywne opinie i zawsze podchodził indywidualnie do każdej organizacji. Nasza branża związana z produkcją i montażem podłóg była inna niż wszystkie i tutaj kierowano się specyficznymi zasadami dla danej dziedziny. Ja teraz starałem się poprawić działanie i wizerunek firmy.

Trzy punkty musiały ze sobą współgrać, a ich wyposażenie czy nawet ubiór pracowników powinien być taki sam. Jako kierownik nie miałem na to czasu dlatego wolałem wynająć specjalistów w tym zakresie aby mieć wszystko pod odpowiednią kontrolą.