Przejdź do treści

W centrum Białki Tatrzańskiej noclegi ze śniadaniem

Wyjazd w góry potrafi zaskoczyć nas pod względem oferowanych przez hoteli standardów ale i proponowanych cen. Często ciężko jest znaleźć nam miejsce, które spełni obydwa kryteria i pozwoli cieszyć się wyjazdem bez zmartwień.

Najlepsze w Białce Tatrzańskiej noclegi ze śniadaniem

białka tatrzańska noclegi ze śniadaniemW naszych polskich górach jest wiele ciekawych miejsc poza Zakopanym, bardzo obleganym przez turystów w sezonie. Miejscowość położona w niedalekiej odległości od Zakopanego- Białka Tatrzańska noclegi ze śniadaniem oferuje przez cały sezon. Zarówno latem możemy pospacerować i pozwiedzać tak piękną góralską miejscowość, wybrać się na pobliskie szlaki czy odpocząć na termach. W zimę zaś mamy małą odległość do naprawdę atrakcyjnych do zjazdów stoków, przystosowanych zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Hotele zaskakują swoim komfortem ale i ofertą posiłków- możemy wybrać sobie określone wyżywienie. Podczas pobytu w Białce mamy zagwarantowany odpoczynek na świeżym powietrzu, nie tak skażonym spalinami jak Zakopane, w którym cały czas jest samochodowy ruch. Z Białki jest blisko do wszystkich innych miejscowości położonych obok Tatr więc możemy się tam zakwaterować oszczędzając zarówno pieniądze jak i stres związany z tym, że trzeba wcześniej rezerwować hotel. W Białce najczęściej dostaniemy wolne pokoje i nie będziemy na nie narzekać, ponieważ jakość w stosunku do ceny jest tutaj zaskakująca. Śniadania najczęściej są w postaci szwedzkiego stołu, na którym znajdziemy wszystko na co mamy ochotę.

Nie jesteśmy tak obciążeni natłokiem turystów i spokojnie możemy wyjść wieczorem, niezależnie czy latem czy zimą- do baru czy kafejki a bez problemu dostaniemy wolne miejsce. Okolica jest przepiękna a krajobrazy sprawią, że na pewno powrócimy w to miejsce.