Przejdź do treści

W Poznaniu wykonuje się ciekawe zdjęcia ślubne

Sesja ślubna w zamkowych murach? Czemu nie!  Rodzice młodej pary postanowili zrobić nowożeńcom niespodziankę i zorganizować sesję zdjęciową z prawdziwego zdarzenia – na terenie zmodernizowanego zamku. A wszytko odbyło się w Poznaniu, pewnego słonecznego popołudnia.

Tak robi się zdjęcia ślubne w Poznaniu

zdjęcia ślubne wykonywane w PoznaniuŚlub i wesele pary dwudziestodwuletnich studentów architektury były jak z bajki. Dwa tygodnie później przyszła pora na profesjonalną sesję zdjęciową. Małżonkowie nie przypuszczali nawet, że będą mieli zdjęcia ślubne wykonane w Poznaniu na Zamku Królewskim, który należy do najstarszych w Polsce. Rodzice pana młodego wpadli na oryginalny pomysł, by w ramach ślubnego prezentu zafundować nowożeńcom sesję zdjęciową w niecodziennym miejscu. W tym celu zarezerwowali dogodny termin, wynajęli sale oraz plac na dziedzińcu. Zatrudnili również znajomego fotografa, który był dobrym kolegą pana młodego jeszcze z czasów liceum. Młoda para pozowała w pałacowych wnętrzach, w których niegdyś mieszkali polscy królowie. Zupełnie jakby cofnęli się w czasie o kilka wieków wstecz. Magia tamtych czasów została uchwycona w kadrze. Można było nawet odnieść niejasne wrażenie, że oto czas zatrzymał się i wcale nie są to zdjęcia ślubne wykonywane w Poznaniu XXI wieku… I tylko państwo młodzi ubrani we współczesne stroje nadawali temu miejscu bardziej współczesny charakter. Pan młody ubrany w biały, elegancki garnitur przypominał prawdziwego księcia z bajki. Panna młoda w białej sukni ślubnej wyglądała wprost olśniewająco.    

To była wspaniała sesja ślubna. Wszystko udało się znakomicie. Zdjęcia ślubne wyszły po prostu zjawiskowo, a fotograf stanął na wysokości zadania. Młodzi małżonkowie byli zadowoleni z efektów. Będą mieli co wspominać na długie lata.