Przejdź do treści

Wspaniałe właściwości bielizny erotycznej

Która z nas nie lubi czuć się wspaniale i seksownie w swoim ciele? Niezależnie od tego, jaki typ sylwetki posiadamy, są pewne części garderoby w których każda kobieta będzie prezentowała się okazale!

Poczuj się piękna w bieliźnie erotycznej

bielizna erotyczna damskaNie oszukujmy się. Każdy z nas ma jakieś niedoskonałości z którymi staramy się na co dzień walczyć i nikt z nas nie jest doskonały. Nawet, jeśli zderzamy się co chwile z jakimiś wyimaginowanymi ideałami piękna i mamy pełną świadomość tego, jak wiele czasu poświęcił grafik, aby kobieta na zdjęciu przedstawiała się idealnie, tak mimo to takie zdjęcia potrafią skutecznie wpłynąć na naszą samoocenę. Niestety, ale w skutkach negatywnych. Nigdy nie miałam problemów ze swoimi dodatkowymi kilogramami, lecz z powodu otaczającego mnie kultu szczupłości i ja zaczęłam patrzeć na siebie mniej przychylnym okiem. Mój chłopak stukał się w głowę i zapewniał, że nie jeden facet dałby się pokroić za taką kobietę, jednak to do mnie nie docierało. Pewnego dnia mój chłopak wręczył mi mały podarunek, którym okazała się bielizna erotyczna damska. Była naprawdę piękna i koronkowa, więc postanowiłam udać się do łazienki i od razu ją przymierzyć. W łazience mam ogromne lustro, dlatego mogłam od razu zobaczyć, jak bielizna prezentuje się na moim ciele. Kiedy ją założyłam dosłownie oniemiałam. W tej jednej chwili wszystkie moje pretensje do samej siebie, spowodowane dodatkowymi kilogramami, minęły jak ręką odjął. Wyglądałam w tej bieliźnie naprawdę niesamowicie i zaczęłam dostrzegać pozytywne aspekty posiadania nieco więcej ciałka. Może to wydawać się komuś głupie, ale owszem… dzięki jednemu kompletowi bielizny erotycznej zupełnie inaczej spojrzałam na siebie i o wiele przychylnym okiem. W tego typu bieliźnie każda z kobiet wygląda niesamowicie i polecam ją szczególnie tym dziewczynom, które zupełnie tak, jak ja niegdyś żyją w przekonaniu, że plus dziesięć kilo to zbrodnia niewybaczalna.

Bielizna erotyczna to jednak nie tylko walory estetyczne. Ta, którą dostałam od chłopaka okazała się nadzwyczajnie wygodna i milutka w dotyku. O dziwo nosiłam ją z o wiele większym komfortem, aniżeli w przypadku standardowej bielizny! Obecnie zakupiłam sobie jeszcze kilka kompletów tego typu bielizny, która stała się moją ulubioną!