Przejdź do treści

Wybór kolorowej teczki a4

Nie trzeba chyba mówić, że dokumenty warto trzymać w teczkach. Zresztą w każdej firmie znajdziemy mnóstwo teczek, w których są jakieś papiery. Nawet u nas w domu są różne teczki, może nie tak dużo jak w jakieś firmie, ale parę się znajdzie. Na rynku można dostać różne teczki, w zależności od potrzeb klientów.

Papierowa czy plastikowa teczka?

teczki a4Zazwyczaj wybieramy takie papierowe teczki. Ich w sprzedaży jest najwięcej. Ale nie oznacza to, że mamy do wyboru tylko i wyłącznie papierowe teczki. Na rynku materiałów biurowych można spotkać też inne teczki i nie tylko pod względem materiału z jakiego zostały zrobione, ale też pod względem rozmiaru. Ale chyba standardowo i tak zazwyczaj kupujemy teczki a4. Ja nawet jak mam dokumenty mniejsze od tego rozmiaru, to i tak wybieram teczki a4. Zawsze potem można teczkę wykorzystać  do czegoś innego. Mam sporo teczek papierowych, ale ostatnio zdecydowałam się rozejrzeć za innymi teczkami. Postanowiłam zobaczyć co jest dostępne w sprzedaży. Udało mi się kupić teczki plastikowe i takie bardzo sztywne, jakby z jakieś tektury. Chyba warto mieć kilka teczek z różnych materiałów. Tych sztywnych na przykład będę używać do tych dokumentów, które nie mogą się w żaden sposób zniszczyć. I trzeba jeszcze zaznaczyć, ze do tego typu teczki wchodzi więcej dokumentów niż do papierowej. Plastikowe będę używać w biurze. Wepnę je do segregatora. Tak można trzymać dokumenty kilku spraw, ale będą w jednym miejscu i z łatwością można potem wypiąć przydatną teczkę.

Kupowałam ostatnio do pracy kilka teczek. Zabrakło mi już czystych teczek. We wszystkich mam już jakieś dokumenty i trzeba było uzupełnić zapas teczek. Oczywiście wybrałam same teczki a4, ponieważ moim zdaniem są one lepsze od tych mniejszych wymiarach. Ale pewnie jest po prostu przyzwyczajona do tego rozmiaru. Kupiłam kilka sztywnych, papierowych i plastikowych teczek.