Przejdź do treści

Wybór koronkowej sukienki na uroczystą kolację

Mariana znała już od jakiegoś czasu i nawet zamieszkaliśmy ze sobą. Nigdy jednak nie miałam okazji poznać jego rodziców, co było jednak kwestią ważną. W końcu zamierzaliśmy w przyszłości wziąć ślub, o czym nie raz rozmawialiśmy i spotkanie z rodzicami było przecież ważne.

Założenie wieczorowej sukienki z koronki na spotkanie 

sukienki wieczorowe z koronkiW końcu Marian potraktował ten temat bardzo poważnie i zaprosił mnie do swojego rodzinnego domu. Była ku temu idealna okazja, ponieważ jego rodzice organizowali uroczystą kolację z okazji trzydziestej rocznicy ślubu. Zostałam zaproszona. Musiałam kupić sobie jakąś wystrzałową sukienkę, żeby zrobić jak najlepsze wrażenie. Modne w tym sezonie były długie sukienki wieczorowe z koronki i właśnie taką sukienkę planowałam ubrać na to spotkanie. Na zakupy wybrałam się do jednego z najmodniejszych butików w mieście, bo tam zawsze były dostępne piękne i stylowe sukienki. Marian chciał iść ze mną na zakupy, ale sukienkę wieczorową zamierzałam wybrać sobie sama. Miałam dobry gust i co ważne, zdawałam sobie sprawę jak odpowiednio ubrać się na tak wystawną kolację. W sklepie znalazłam dużo koronkowych sukienek, które idealnie nadawały się na takie spotkanie. Wybrałam jednak długą granatową sukienkę, która najlepiej podkreślała moją urodę. W tym kolorze dobrze wyglądałam i czułam się wspaniale. Kiedy wróciłam do domu, to od razu pokazałam Marianowi sukienkę, którą kupiłam. Był zachwycony i po raz kolejny stwierdził, że mam nienaganny gust.

W dniu spotkania z rodzicami Mariana poszłam jeszcze do fryzjera, który ułożył mi włosy w koka. Fryzura ta idealnie pasowała do mojej sukienki. Byłam nieco zdenerwowana, bo to miało być moje pierwsze spotkanie z rodzicami Mariana, ale wiedziałam, że sobie poradzę w tej sytuacji.